slider_valentyn_01
Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

první novoroční měsíc roku 2014 se s námi loučí, uzavírá se první pololetí školního roku 2013/2014 a my stojíme na začátku únorového měsíce. Únor nám tak jako každý rok přináší možnost vstoupit do nových jazykových kurzů, odpočnout si společně s dětmi v rámci jarních prázdnin a neméně důležitý je i svátek zamilovaných.

Rok 2014 jsme zahájili bohatou nabídkou zajímavých kurzů, které se úspěšně díky vašemu zájmu plní! Pokud jste ještě nenavštívili naše stránky s touto nabídkou a hledáte vhodný dárek na Valentýna, nechte se inspirovat:

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA:

Více o NETRADIČNÍCH KURZECH se dočtete v našem článku ZDE.

II.pololetí bude zahájeno hned po jarních prázdninách v pondělí 24.2.2014. I nadále se můžete do kurzů přihlásit pomocí našeho online formuláře na stránkách jazykové školy.

JAZYKOVÉ KURZY II. pololetí

  • Pomaturitní kurzy – PO – PA – angličtina, angličtina + ruština. Učebna Koliště 21.Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – PO – turečtina – začátečníci a mírně pokročilí. ST – japonština – mírně pokročilí a středně pokročilí. Učebna Koliště 21. PO – angličtina pro teenagery. Učebna V.Kaprálové 14. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Hocus a Lotus pro děti – Každý den máte možnost navštěvovat naše jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku v Brně i okolí. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz