celebrate_akreditace

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

květen je beze sporu pro jazykovou školu měsíc k oslavám!

  • V polovině května jazyková škola oslaví 14 let na českém trhu. Velké díky patří především vám, protože bez vás bychom se na trhu neudrželi. Těší nás váš zájem o naše jazykové služby a pevně věříme, že i nadále budete našimi „fanoušky“. Slavte s námi a objednejte si dne 17.5.2016 letní jazykový kurz se slevou 14% nebo si rovnou zarezervujte roční jazykový kurz. Volit můžete ze všech jazykových ročních a letních kurzů JŠ Light Point. Do poznámky nezapomeňte napsat 14% NAROZENINOVÁ SLEVA! Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.
  • Na konci května oslavíme 4. narozeniny našich maskotů dinokroků Hocuse a Lotusky, kteří věrně provázejí naše nejmenší studenty dobrodružstvími v 5ti světových jazycích. Jejich narozeniny datujeme k 29.5., protože v tento den, jsme obdrželi akreditaci MŠMT ČR k poskytování akreditované metodiky The avdentures of Hocus and Lotus. Narozeninové párty dinokroků budou probíhat v Brně i v Praze. Nenechte si ujít v sobotu 28.5. v Praze – Letňanech a 4.6.2016 v Brně – MdB oslavu a přijďte se bavit s námi!

SVÁTEK PRÁCE jsme oslavili společně s fanoušky japonského ANIME a MANGA na brněnském výstavišti. Festival ANIMEFEST probíhal celý víkend. Jazyková škola Light Point vám představila umění japonské kaligrafie.

V květnu se můžete těšit na zážitkové kurzy Sushi, Carving a Kaligrafie! Pro děti máme bohatý program, která bude probíhat v Brně, Praze a Břeclavi. Navštivte naše stránky Hocus a Lotus a  užijte si jaro s námi!

JAZYKOVÉ KURZY

Na léto 2016 jsme připravili kurzy japonského jazyka – dvouměsíční a týdenní. Na školní rok 2016/2017 jsme vypsali kurzy angličtiny, němčina, japonštiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a turečtiny. Další jazyky vám rádi nabídneme formou individuální výuky.

Kompletní informace o termínech a cenách kurzů naleznete na našich stránkách – jazykové kurzy pro veřejnost.

Pro vaše ratolesti jsme připravili společně s dinokroky dobrodružné příměstské tábory v Brně a Praze.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Za celý tým jazykové školy vám přejeme požehnaný květen,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz