Firemní jazykové kurzy

Úspěšné společnosti obchodují se zahraničními společnostmi, které komunikují v cizím jazyce. Vybavte se dobrou slovní zásobou a jazykovými dovednostmi, které podpoří vaše úspěchy na zahraničním trhu. Jazyková škola Light Point vás naučí komunikovat v cizím jazyce a připravit se na reálné situace, které mohou nastat při jednání. Naši rodilí mluvčí vás připraví na to, jak myslet a jednat ke spokojenosti vašich obchodních partnerů. Uzavření nové smlouvy již bude hračka!

Firemní jazykové kurzy poskytujeme pod vedením kvalifikovaných českých lektorů i rodilých mluvčích v různých jazykových variantách.

Firemní výuka

Naše spolupráce bude zahájena jazykovým auditem, který nám pomůže vhodně zvolit úroveň výuky. Cíl výuky si stanovíme společně, abychom věděli kam směřujeme a mohli jste sami zhodnotit dosažené výsledky. Rozsah výuky, frekvence i místo konání jazykových kurzů je na vás.

Kurzy šité na míru:

 • jazykový audit – vstupní a výstupní
 • volba lektora – rodilý mluvčí, český kvalifikovaný lektor
 • jazykové lekce – konverzace, role-play, mailing, marketing apod

Jazykový audit

Naše audity jsou v souladu se Společným evropským referenčním rámcem a skládají se z písemné a konverzační části. Audity se pořádají na začátku a na konci školního roku, v případě potřeby i v polovině roku. Tímto způsobem si může klient v průběhu roku sám vyhodnotit své výsledky a pokrok. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 • Na místě: přijedeme do vaší společnosti a zajistíme jazykový audit.
 • Na dálku: Vaši zaměstnanci se přihlásí do naší virtuální učebny. Hlavní výhodou je, že nepotřebujete prostory ke konání auditu a vaši zaměstnanci se mohou zúčastnit auditu jednotlivě v různých časech.

Zakázkové kurzy

 • Mezinárodní obchod vás může postavit před mnoho výzev. Výzvy nespočívají jen v jazykových znalostech, ale také na kulturních odlišnostech a zvycích. Light Point, s.r.o. vám nabízí kurzy, které jsou vytvořeny tak, abyste se seznámili s obchodními zvyky a způsobem, jak jednat se zahraničními obchodními partnery. Připravili jsme vzorovou nabídku pro firmy obchodující s Ruskem, podívejte se na vzorovou nabídku, kterou jsme vytvořili pro klienty obchodující s Ruskem.
 • „Teambuilding“ nebo-li tvorba a rozvoj zaměstnaneckého týmu je jednou ze zážitkových aktivit, která motivuje zaměstnance a utváří pozitivní vztahy na pracovišti. Light Point, s.r.o. vám zajistí teambuilding ve vámi zvoleném jazyce, vylepší vztahy na pracovišti a zefektivní komunikaci v obchodním jazyce, který je pro váš obchod nezbytný.
 • Intenzivní jazykové kurzy, které vám napomohou zvládnout a překonat jazykovou bariéru v krátkém časovém termínu. Klasickým příkladem je týdenní intenzivní jazykový kurz v rozsahu 40–50 vyučovacích hodin zaměřený na vámi specifikovanou oblast. Kurz se zakládá na ověřené metodě, která má skvělé výsledky. Pokud se tedy chystáte do zahraničí na důležité jednání, nebo plánujete přesídlení do zahraniční pobočky, doporučujeme vám intenzivní studium k dosažení co nejlepších výsledků.

Rádi vám zpracujeme nabídku odpovídající vašim potřebám. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře níže.

V případě uzavření spolupráce nabízíme jazykový audit zdarma.

 • O jakou by mělo jít výuku? Běžná konverzace, obchodní angličtina (například se zaměřením na průmysl ...), atd.
 • Místo kde by měla výuka probíhat.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.