Virtuální studium

Virtuální učebny jazykové školy Light Point

Studujte jazyky, ať jste kdekoliv. Nyní můžete studovat jazyky v pohodlí vašeho domova, v kanceláři nebo na cestách. Virtuální učebny jazykové školy Light Point fungují na bázi internetu, díky kterému budete mít zajištěnou výuku na vašem počítači. Připojit se můžete kdekoliv, pokud máte kvalitní připojení. Tento komfortní program je založen na stejných učebních metodách jako standardní výuka. Využíváme stejné metodiky výuky „Light Point Methodology“ a učebních materiálů.

Tradiční metoda v kombinaci s moderní technologií

Virtuální učebny jazykové školy Light Point využívají nejmodernější technologie. Na rozdíl od ostatních školních programů založených na počítačové výuce je hlavním rysem virtuální učebny jazykové školy Light Point „živá“ výuka. Pomocí sluchátek a mikrofonu se zapojujete do výuky s ostatními studenty a lektorem on-line stejně, jako byste byli ve standardní hodině. Konverzaci procvičujete na realistických situacích. Lektor poskytuje osobní přístup, podporu a zpětnou vazbu pro zvýšení vaší jazykové úrovně a ztráty jazykových bariér. Výuka on-line je velmi pohodlná, umožní vám vybrat si čas i místo.

Flexibilní možnosti

Virtuální učebny jazykové školy Light Point nabízí kurzy ve všech jazycích nabízených jazykovou školou pro začátečníky až po pokročilé studenty. Nabídka našich kurzů zahrnuje:

  • Soukromé lekce on-line nabízejí maximální flexibilitu, co se týče rozsahu, času a intenzity výuky. Osobní přístup lektora ke studentovi vám umožní vzdělávání dle vašich potřeb.
  • Soukromé skupinky on-line jsou ideálním řešením pro přátele a rodinné příslušníky, kteří chtějí společně studovat cizí jazyk. Můžete se sdílet a snadno si naplánovat společné lekce on-line tak, aby vám vyhovovaly.
  • Skupinová výuka on-line má přátelskou kolegiální atmosféru a současně poskytuje vzájemnou dynamickou interakci tak jako klasický veřejný kurz. Malé skupinky jsou zárukou osobního přístupu. Lekce probíhají v předem stanoveném čase. Obsah výuky může být upraven na základě požadavků firemní klientely či jiných organizací sdílejících společný cíl.
Jazykové kurzy ve virtuálních učebnách jsou „šité na míru“, v případě zájmu nás, prosím, kontaktujte: info@lightpoint.cz

K nezávaznému poptání virtuální výuky stačí vyplnit formulář níže

  • Jak často chcete výuku? 1x týdně, 2x týdně, popřípadě určité dny v týdnu, specifikujte prosím.
  • Zde můžete doplnit požadavky k poptávce
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.