Jazykové kurzy pro děti

Jako jedna z mála jazykových škol nabízíme jazykové kurzy pro děti od batolat a kurzy, které zapojují rodiče do vzdělávacího procesu svých dětí. V současné době jsme jediná jazyková škola v České republice, která využívá inovativní metodologii Hocus a Lotus, která se opírá o vyprávěcí formát. Děti se díky této metodice učí cizí jazyk přirozeně, tak jako jazyk mateřský.

Jazyková škola pro děti

Věříme, že naše nabídka jazykových kurzů pro batolata až po teenagery je vyčerpávající. V současné době také vyučujeme cizí jazyky pro děti pomocí metody Hocus a Lotus v mateřských centrech v Brně. Pokud máte zájem získat bližší informace o dětských jazykových kurzech a výuce cizích jazyků pro děti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Varianty výuky cizích jazyků pro děti (dětské jazykové kurzy)

  • Výuka jazyků Hocus a Lotus – malí dinokrokové, kteří učí děti jazyky
  • Výuka jazyků pro teenagery – konverzační hodiny s rodilou mluvčí
  • Letní jazykové kurzy pro děti – příměstský tábor

Máme dlouholeté zkušenosti s výukou cizích jazyků pro děti. Sledujeme nové trendy a požadavky na cizojazyčnou výuku dětí, proto dokážeme vaše děti naučit cizí jazyk kvalitně a především zábavně. Dětské jazykové kurzy u nás budou vaše děti navštěvovat rády a budou se vždy těšit na nové hry, které procvičí jejich znalosti jazyka.

Výuka jazyků Hocus a Lotus

Zábavná a hravá forma výuky se opírá o akreditovanou metodiku The adventures of Hocus and Lotus. Děti se přirozeným způsobem učí používat cizí jazyk, tak jako jazyk mateřský. Výuka je vedena Magickými lektorkami, které procházejí školením a mají zkušenosti s výukou a vedením dětí. Každá hodina je dobrodružstvím, které děti prožijí pomocí všech vjemů. Hrajeme divadlo, zpíváme si, čteme pohádky, vyrábíme a sledujeme krátké animované pohádky.

Výuka jazyků pro teenagery

Děti, které absolvují pětiletý výukový koncept s dinokroky Hocusem a Lotuskou a nebo se prostě už necítí na hravou formu výuky, mají možnost s námi pokračovat ve studiu s rodilou mluvčí. Konverzační hodiny se opírají o témata, která jsou teenagerům blízká. Nejedná se o standardní formu doučování, nevyplňujeme cvičení a už vůbec se nebiflujeme slovíčka zpaměti. Cílem naší výuky je rozvázat dětem jazyk v cizím jazyce, ne je odradit od studia.

Letní jazykové kurzy pro děti

Letní jazykové kurzy probíhají formou příměstských táborů. Na rozdíl od ostatních společností, přijímáme děti již od 3 let. Na základě studií víme, že děti se nejlépe učí od malička a proto i mladší děti rádi vezmeme do party. Každodenní program zahajujeme hledáním pokladu, čtením mapy, zábavnými aktivitami za přítomnosti našich malých kamarádů Hocuse a Lotusky. Celodenní/ dopolední příměstský tábor je veden pouze v cizím (anglickém) jazyce a tak se děti rychle a přirozeně naučí používat cizojazyčné fráze a slovíčka.

Nabídku kurzů pro děti od batolat do 12 let naleznete na stránkách www.hocus-lotus.cz