Dárkové poukazy

Jak potěšit a nebýt nudný/á? Ideální volbou je něco netradičního a zážitkového. Zážitkové kurzy a workshopy potěší a obdarovaný bude dlouho vzpomínat na nově nabyté dojmy. Jazyková škola nabízí řadu dárkových poukazů, které vám rádi zašleme poštou anebo v elektronické podobě:

Zážitek jako dárek!

Ať už se rozhodnete pro kulinářský zážitek nebo dálný východ, litovat rozhodně nebudete. Vámi obdarovaná osoba, prožije jedinečný den a odnese se spoustu nezapomenutelných vzpomínek. Volit můžete mezi kurzem sushi, food carvingem – vyřezáváním do ovoce a zeleniny, japonskou kaligrafií nebo kimono workshopem, který je zakončený v japonské zahradě s fotografem.

Dárkový poukaz na jazykový kurz?

Znalost cizího jazyka je nejen otevřenou branou do světa, ale i dalším kulturním obohacením. Investice do vzdělání není nikdy na škodu. Vystavíme vám poukaz na konkrétní kurz, individuální výuku nebo částku, kterou u nás budete moct postupně vyčerpat.

Nevíte čím potěšit?

Nevíte v jakém termínu a co by to přesně mělo být? Věnujte vaší drahé polovičce nebo šéfovi dárkový poukaz, oni už si poradí a vyberou to, co je potěší nejvíce.

Cílem naší nabídky je seznámit vás se s kulturními odlišnostmi z různých koutů světa! Ať chcete pohladit svoji duši nebo žaludek stačí si vybrat z nabídky workshopů, díky kterým zapomenete na všední problémy a oprostíte se od stresu.

Těšíme se na vás!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.