Reference našich klientů

Nechceme se chlubit, ale víme že reference, doporučení a obecně nějaké hodnocení služeb je důležité pro správný výběr při rozhodování. Proto zde najdete několik slov od našich klientů.

Jazyková škola Light Point,s.r.o. zajišťuje pro Technické muzeum v Brně od roku 2009 odborné překlady do anglického, německého, francouzského a japonského jazyka včetně korektur rodilými mluvčími. Přístup jazykové školy je profesionální a zakázky jsou vždy zpracovány dle stanovených kritérií v termínu.

V roce 2012 jsme se rozhodli vytvořit jazykovědný vzdělávací program pro děti na poli Technického muzea v Brně a oslovili jsme jazykovou školu Light Point, která má bohaté zkušenosti ve vzdělávání dospělých i dětí. Tým lektorů v jazykové škole Light Point má velmi kladný a profesionální přístup k práci, lektoři jsou vždy dobře připraveni k výuce, jejich lekce jsou zábavné a přínosné pro všechny studenty.

Dosavadní spolupráce s jazykovou školou splňuje naše očekávání a proto ve školním roce 2012/2013 hodláme rozšířit naši spolupráci o jazykové kurzy pro naše zaměstnance.

Mgr. Klára Havlíčková , Tisková mluvčí Technického muzea Brno

V jazykové škole LightPoint studuji třetím rokem japonštinu a jsem s touto školou velmi spokojená. Mám možnost individuálního kurzu s rodilou mluvčí, která výborně mluví česky, takže když mi zkrátka dojdou slova v japonštině, není problém zeptat se a ujasnit si věci v češtině.

V současnosti se připravuji na zkoušku Japanese Language Proficiency Test (JLPT – N2) a oceňuji snahu a úsilí mé lektorky vybrat různé materiály a postupy, které mi pomáhají se na zkoušku průběžně připravovat.

Mimo jiné jsem měla možnost zúčastnit se se svými kolegy z práce kurzu Sushi a byl skvělý. Mohu jedině doporučit.

Kamila K.

V roce 2011 jsem absolvovala roční kurz anglického jazyka v rámci firemního vzdělávání pro zaměstnance ve společnosti Badger Meter Czech Republic s.r.o.. Výuku zajišťovala jazyková škola Light Point,s.r.o.

Se studiem jsem byla maximálně spokojená především díky:

  • Interaktivnímu přístupu ve výuce
  • Vhodně zvolené učebnici
  • Pestrost lekcí a energický přístup lektora
  • Výuka byla rovnoměrně rozdělena na gramatickou a konverzační část

Výuka byla celkově obohacující, zábavná a těším se na další výukový program.

Edita Hubená, Účetní v Badger Meter Czech Republic s.r.o.

Po dlouhém hledání a zkoušení začít s angličtinou jsem našla v jazykové škole Light Point. Vřele doporučuji všem, kdo se odhodlávají znovu a znovu začít. Pak už budete jen pokračovat. Lektoři výborní, vstřícní a důslední. Mohu jen doporučit!

Marta Meixnerová