Valentýn_2015

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

únor je výjimečný měsíc. Spojují se s ním mnohé zajímavosti. Kromě toho, že únor je posledním zimním měsícem, má také nejméně dnů v roce, je nejchladnějším měsícem v roce, ale je i symbolem lásky. Jazyková škola Light Point myslí na všechny zamilované a nabízí  Valentýnskou slevu ve výši 20% na všechny jazykové kurzy! Stačí jen vyplnit přihlášku do jazykového kurzu a do poznámky napsat Valentýnská sleva 🙂

JAZYKOVÉ KURZY II. POLOLETÍ

Pokud jste si dali na Nový rok předsevzetí, že se letos pustíte do studia cizího jazyka, tak právě teď, nastal ten správný čas! Druhé pololetí zahajujeme již tento měsíc. Opět jsme pro vás připravili širokou škálu kurzů, od nejžádanější angličtiny až po méně tradiční jazyky jako je japonština, nebo turečtina. Pro studenty, kteří se chtějí seznámit s kulturními zvyklostmi za hranicemi Čr, máme řadu zážitkových kurzů. Vybrali jsme pro vás dva nejžádanější kurzy a obohatili jsme je o překvapení, které bude bonusem pro vaše drahé polovičky:

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina

Jazyková škola Light Point, s.r.o

Kde nás také najdete:

•  Facebook : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Google+ : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Skype : lightpointcz