slider_jazyky

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

předem všeho vám děkujeme za vaši celoroční přízeň a těšíme se, že společně strávíme další rok, plný vzdělávání a netradičních zážitků. I v roce 2016 vám dokážeme, že učení není vždy mučení, ale může být zábavné a ve společnosti lidí, kteří svoji práci dělají s radostí.

SOUHRN ROKU 2015

Jazyková škola Light Point nabízí akreditované jazykové kurzy pro širokou veřejnost i pedagogické pracovníky. Nabídku akreditovaných jazykových kurzů pro širokou veřejnost, v 5 světových jazycích,  jsme obohatili o španělský jazyk, který se těší zájmu ze strany studentů.

V roce 2015 se jazyková škola rozrostla o nové franchisové pobočky, které se věnují výuce dětí dle metodiky The adventures of Hocus and Lotus. Od září 2015 se tak můžete setkat s dinokroky Hocusem a Lotuskou i v jazykové škole GREEN HILL (Břeclav) a VELA (Praha 6).

Mezi nejnavštěvovanější kurzy jazykové školy Light Point za rok 2015 se kromě kurzů anglického jazyka pro děti od 1,5 roku do 10 let – The adventures of Hocus and Lotus stal zážitkový kurz SUSHI, který již nabízíme pět let. Jsme rádi, že s námi trávíte čas i mimo školní lavice 🙂

VIZE DO ROKU 2016

V roce 2016 chceme být jedničkou mezi jazykovými školami v České republice, zviditelnit výhody v podnikání formou franchisové spolupráce a i nadále pracovat na zkvalitňování poskytovaných služeb. Tak jako doposud budeme sledovat trendy ve vzdělávacím sektoru a připravovat pro vás kurzy, které vás posunou blíže k vámi vytyčenému cíli!

Na co se můžete těšit?

  • budeme pracovat na novém a přehlednějším webu
  • nabídneme vám nové zážitkové kurzy a rozloučíme se například s kurzy SUSHI!
  • chystáme pro vás nové franchisové pobočky na Moravě i v Čechách

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz