Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

zdravíme vás v prvních říjnových dnech. Japonská zahrada, která se nachází v jazykové škole Light Point se už začíná zahalovat do barev podzimu. Není to nádhera?!

Japonské javory

Počasí nám přeje, sluníčko nás po celý den doplňuje energií, které není nikdy dost. První školní shon je za námi, tým lektorů jazykové školy Light Point zahájil přes 20 jazykových kurzů pro děti i dospělé a to není vše! V říjnu jsme pro vás připravili řadu dalších jazykových kurzů, které budou probíhat v KCL Kotlanka v Líšni. V krátkosti vám připomeneme místa, kde v tomto školním roce budeme vyučovat:

  • Koliště 21, Brno-centrum – již druhým rokem můžete studovat s jazykovou školou přímo v centru města! Jazyková škola disponuje dvěma učebnami v centru. Učebny jsou moderně vybaveny a jsou k dispozici pro skupinky s maximálním počtem 10 studentů!
  • V.Kaprálové 14, Brno-Černovice – sídlo jazykové školy je již 10 let v Černovicích. Výukové prostory jsou pouze dostupné  z centra autobusem č. 47 a 49. Je to pouhých 5 min z hlavního nádraží a můžete se kochat nejen stylovou zahradou, ale i učebnou pro naše nejmenší studenty – děti. Novinkou je i dopolední miniškolička, která probíhá každý den v češtině, angličtině, ruštině, španělštině a němčině.
  • !NOVINKA! KCL Kotlanka, Brno-Líšeň – od října 2013 pořádá jazyková škola Light Point všechny jazykové kurzy v kulturním centru Kotlanka.
Pevně věříme, že větší variabilita ve volbě výukového místa vás potěší a vyberete si ze široké nabídky kurzů:

 

PŘÍŠTÍ TÝDEN ZAHAJUJEME JAZYKOVÉ KURZY

  • ANGLIČTINA – začátečníci (ST 17:30-19:00), mírně-pokročilí (PO 18:00-19:30), středně-pokročilí (ST 19:00-20:30)
  • NĚMČINA – mírně-pokročilí (UT 17:30-19:00)
  • ANGLIČTINA PRO DĚTI Hocus a Lotus – pro děti od 7 let (ST 15:00-16:00), pro děti od 3 let (16:00-17:00)
Výše uvedené kurzy budou probíhat v KCL Kotlanka, Kotlanova 7, Líšeň.

 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ KURZY…

  • Pomaturitní kurzy – PO – PA – angličtina, angličtina + ruština. Učebna Koliště 21.Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – PO – turečtina – začátečníci a mírně pokročilí. ST – japonština – mírně pokročilí a středně pokročilí. Učebna Koliště 21. PO – angličtina pro teenagery. Učebna V.Kaprálové 14. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Hocus a Lotus pro děti – Každý den máte možnost navštěvovat naše jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku v Brně i okolí. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

NETRADIČNÍ KURZY

Jazyková škola Light Point nabízí řadu netradičních kurzů, které vás obohatí na duchu i těle. Nenechte si ujít jeden z kulinářských kurzů, který vás obohatí o taje japonské a izraelské kuchyně. Nebo si přijďte odpočnout se štětcem v ruce a duchem na papíře pod vedením japonské kaligrafičky Yuko.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

ZKVALITŇOVÁNÍ SLUŽEB 

sedím zdravě

Myslíme nejen na vaše vědomosti, ale i pohodlí a zdraví. Od září 2013 máte možnost ve výuce vyzkoušet polštářky od společnosti Dynasit, které vám pomohou sedět zdravě, zbavíte se bolesti zad a dalších negativních vlivů z dlouhodobého sezení. Více informací získáte přímo v učebně na Kolišti 21!

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz