Merry Christmas
Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

vstupujeme společně do posledního měsíce kalendářního roku 2013!

Máme před sebou Adventní čas, který strávíme po boku našich blízkých.

Přejeme vám, abyste tento čas prožili v pokoji a jsme vám moc vděčni za vaši celoroční podporu!

V prosinci se vydáme společně s našimi maskoty Hocusem a Lotuskou za našimi nejmenšími studenty. Adventní program máme nabitý a budeme rádi, když se s vámi a vašemi ratolestmi potkáme na některé z našich akcí pro děti. Kdy a kde budeme, se dočtete na našich stránkách Hocus a Lotus.

V případě, že se trápíte nad volbou vhodného dárku pro vaše blízké, nechte se inspirovat naší nabídkou zajímavých kurzů. Kromě toho, že nabízíme kurzy, které jinde nanejdete máte jedinečnou příležitost, bez čekání ve frontě, objednat dárkové poukazy, a přitom ušetřit. Do Vánoc platí nabídka 3+ 1 ZDARMA!

Více o NETRADIČNÍCH KURZECH se dočtete v našem článku ZDE.

Jednotlivé kurzy a termíny kurzů naleznete na našich stránkách ZDE.

Pokud jste zvyklí na tradiční formu výuky jazyků a nechcete experimentovat, můžete se i nadále hlásit do kurzů, které jsme zahájili na začátku školního roku 2013/2014. V průběhu prosince pro vás bude připravena nabídka kurzů na II. pololetí školního roku 2013/2014.

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ KURZY…

  • Pomaturitní kurzy – PO – PA – angličtina, angličtina + ruština. Učebna Koliště 21.Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – PO – turečtina – začátečníci a mírně pokročilí. ST – japonština – mírně pokročilí a středně pokročilí. Učebna Koliště 21. PO – angličtina pro teenagery. Učebna V.Kaprálové 14. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Hocus a Lotus pro děti – Každý den máte možnost navštěvovat naše jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku v Brně i okolí. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz