Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

přejeme Vám krásný 2.školní den!  Někteří z vás se vrátili do školních lavic, jiní prožívají první okamžiky ve škole se svými ratolestmi. Začátek školního roku je vždy tak trošku chaotický. Rodiče se snaží skloubit školní aktivity s těmi mimoškolními, zaplnit dětem odpoledne tak, aby nezbyl čas na hlouposti a bezvýznamné poflakování se.

My se pilně věnujeme přípravě harmonogramu, který má naplnit očekávání každého z vás. Vy, co jste se ještě nerozhodli, zašlete svoji přihlášku co nejdříve! Do konce tohoto týdne můžete ovlivnit termín a místo výuky. Jakmile harmonogram dokončíme, jen těžko budeme moci aplikovat změny, které mohou ovlivnit vaše studium v Light Point!

Většina večerních kurzů pro veřejnost bude probíhat v našich nových prostorách na Kolišti 21. Těší nás váš zájem o výuku v centru. Nové nové prostory disponují učebnou pro dospělé a pro naše nejmenší studenty a přátele dinokroků Hocus a Lotus. O fotografie se s Vámi brzy podělíme na našich stránkách a FB 🙂

Jaké máme plány a co se u nás odehrálo za poslední měsíc? To vše se dozvíte níže. Nezanedbali jsme žádnou oblast naší činnosti. Můžete se těšit na netradiční kurzy, školení pro lektory, nové partnery jazykové školy a taky místa kde se budeme pohybovat v průběhu září!

Čtěte dál a sledujte naše kroky na FB!

KURZY

 

 • zahájení pololetních jazykových kurzů v 38.týdnu! (17.9.-20.9.2012)

Poslední volná místa máme v kurzu turečtina pro začátečníky, japonština pro mírně pokročilé, Hocus a Lotus v Židlochovicích v MC Robátko. Více informací naleznete na našich stránkách v nabídce jazykových kurzů.

 

 • pomaturitní studium ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA

I nadále přijímáme přihlášky. Na žádost studentů budeme otvírat dvě třídy. Jednu v dopoledních hodinách a jednu v odpoledních. Chcete při studiu pracovat? S námi můžete! Kontaktujte nás a domluvte si vlastní podmínky studia.
 

 • školení pro lektory a lektorky

Již druhým rokem pořádáme školení pro učitele jazyků MŠ  a ZŠ. Jazyková škola Light Point je akreditovanou institucí a proto není pochyb o kvalitě poskytované výuky. Pokud se chcete i Vy odlišit od standardních lektorů/ lektorek, staňte se MAGICKOU UČITELKOU!

 

 • workshop „Staňte se bilingvní rodinou“

Rodina, vztahy, společně strávený čas…toto je v dnešní době ve většině rodin jen přání. Není škoda, připravovat se o nejlepší zážitky a chvíle s blízkými? Zapojte se do našich víkendových workshopů, kde se naučíte jak plnohodnotně trávit čas s dětmi, aplikovat cizí jazyk do každodenního rodinného života a společné „hraní si“ v rámci tvůrčích aktivit.

 

KAM SE TENTOKRÁT VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

   

 • Slavnosti Chleba ve Slupi – 500 let!!!!! – SO – 8.9.2012

Co máte v plánu na tento víkend? Hocus se rozhodl navštívit Slavnosti Chleba ve Slupi, které se konají každoročně na začátku září. Tímto Vás Srdečně Vás zveme na Slavnosti chleba, přehlídku folklórních souborů a tradičních řemesel u Vodního mlýna ve Slupi při příležitosti obecních hodů. Hocus a Lotuska nebudou chybět! Zástupci jazykové školy Light Point vám zodpoví veškeré dotazy týkající se metodiky výuky, můžete si zde zakoupit výukové materiály a nebo přihlásit vaše dítě do kurzu.
   

 • Nejkrásnější svět – ST – 12.9.2012

UKÁZKOVÁ HODINA – středa 12.9.2012 – Nejkrásnější svět – od 16:30 – 17:15. Ukázková hodina je určena rodičům a dětem od 2 – 12 let! Pokud se na ukázkovou hodinu chystáte, napište nám prosím mailem jméno a věk Vašeho dítěte.
   

 • Líšeňské hody – NE – 16.9.2012

Prezentace jazykové školy a metodiky výuky Hocus a Lotus bude součástí zábavného odpoledne pro děti. Přivítejte s námi nový školní rok na Dělňáku v Líšni.

 

OBCHODNÍ PARTNEŘI

   

 • Franchising info

Jazyková škola Light Point,s.r.o. nabízí možnost spolupráce formou FRANŠÍZU. Navštivte naši prezentaci na stránkách www.franchisinginfo.cz a staňte se součástí nového projektu! Nechte si poradit u profesionálů a propagujte díky franšízu značku, která si již získala místo na trhu. Více ZDE.

 • Chytrá Lola

Chytrá Lola je novou kamarádkou Hocuse a Lotusky. Mají hodně společného! Všichni tři umí anglicky, německy a španělsky. Lola se dokonce naučila i rusky 🙂 Hocus a Lotuska si s dětmi hrají za doprovodu CD a DVD a nyní obohatili své výukové materiály o Loliny chytré kartičky. Navštivte naši nabídku ZDE.

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz