Připravíme Vás na jazykové zkoušky

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

první únorový den nás mile překvapil slunečními paprsky a teplotou nad +5C! Věříme, že si společně s dětmi užíváte dnešní den volna v rámci pololetních prázdnin a nekolabujete po shlédnutí vysvědčení 🙂

Za týden se brněnské děti mohou těšit na jarní prázdniny. S příchodem jarních prázdnin zakončíme I.pololetí školního roku 2012/2013 a pustíme se do II.pololetí!

Co vás čeká a nemine? Připravili jsme pro vás jazykové, kulinářské a kaligrafické kurzy, které příjemně obohatí váš program. V nabídce naleznete nejen nové jazyky, ale i spolupráci s novými partnery v rámci jazykové školy Light Point.

 

Nezapomeňte, že únor je spojen se svátkem zamilovaných! Oslavte VALENTÝNA společně s jazykovou školou Light Point. Stačí si jen vybrat jeden z netradičních dárků pro sebe a svého partnera. Speciální VALENTÝNSKOU NABÍDKU naleznete ZDE.

 

JAZYKOVÉ KURZY – II.POLOLETÍ 2012/2013

Výuku nabízíme v sídle jazykové školy Brno-Černovice a v učebnách na Kolišti- Brno centrum! Stačí si jen vybrat 🙂

NOVINKA v roce 2013! Rozšiřujeme paletu jazyků o ČÍNŠTINU! 

  • jazykové kurzy pro veřejnost 
Jazykové kurzy pro veřejnost nabízíme v prostorách jazykové školy v Brně-Černovicích a v centru města na Kolišti. Vybírat můžete z jazyků: čínština, angličtina, japonština, turečtina, ruština, čeština pro cizince a další. Kompletní nabídku kurzů a jazykových úrovní naleznete ZDE.
  • pomaturitní studium ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA – 50% SLEVA!!!!!
I nadále přijímáme přihlášky od 1.1.2013 již bez statusu studenta! Na žádost studentů jsme otevřeli dvě třídy. Jednu v dopoledních hodinách (pre-intermediate) a jednu v odpoledních (intermediate). Chcete při studiu pracovat? S námi můžete! Kontaktujte nás a domluvte si vlastní podmínky studia. Nabízíme možnost intenzivní výuky 3 jazyků v rozsahu 8, 12, 20 vyučovacích hodin týdně!

 

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA. Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

PARTNEŘI JAZYKOVÉ ŠKOLY

 

La TulipaRádi bychom vám představili naši novou obchodní partnerku slečnu Marcelu Špálovskou, kterou jistě již většina z Vás zná z obrazovek TV Nova jako sportovní redaktorku a moderátorku.

V rámci jazykové školy Light Point se můžete se slečnou Marcelou setkat na workshopu: Květinová siesta.

Slečna Marcela vám uváže jak klasické květinové vazby, tak i originální a netradiční kytice. Fantazii se přece meze nekladou! Navštivte stránky La Tulipa 🙂

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz