“Největší dárek, který můžeš někomu dát, je Tvůj čas… Protože, když někomu daruješ čas, daruješ mu kousek svého života, který už nevrátíš.”

Nevíte jak oslnit svého miláčka na svatého Valentýna? Neztrácejte čas v obchodních centrech, kde skončíte klasicky u bonboniéry, parfému nebo šperku.Vybírejte tak, abyste svého miláčka nejen potěšili, ale i obdarovali vaší společností!

Valentýn
Kulinářský kurz SUSHI

Kurz SUSHI je velmi populárním kurzem, který pořádá jazyková škola pravidelně jedenkrát do měsíce. Kurz probíhá v průběhu sobotního odpoledne a je ideálním dárkem pro páry, které společně chtějí vyzkoušet netradiční kuchyni.
Při objednání dárkového poukazu pro 2 osoby obdržíte VALENTÝNSKOU SLEVU 200Kč/ osoba.
Cena: 1210Kč/ osoba 

Jazykové kurzy pro veřejnost

Chystáte se s partnerem/kou do zahraničí? Postrádáte ale základní jazykové znalosti? Vyberte si jazykový kurz v jazykové škole Light Point. Nabídka je opravdu široká. Můžete volit mezi ruštinou, angličtinou, turečtinou, japonštinou a dalšími jazyky.
Při objednání dárkového poukazu na pololetní kurz pro veřejnost pro 2 osoby obdržíte VALENTÝNSKOU SLEVU  30% slevu na kurz pro vaši drahou polovičku.
Nabídku kurzů pro veřejnost naleznete ZDE.

Kaligrafický workshop

Dopřejte si společně s partnerem netradiční příležitost, jak se oprostit od každodenních starostí, problémů a stresů. Díky umění japonské kaligrafie máte možnost zapomenout na každodenní shon a strávit příjemné odpoledne pod vedením japonské lektorky kaligrafie.
Při objednání dárkového poukazu pro 2 osoby obdržíte VALENTÝNSKOU SLEVU 180Kč/ osoba.
Cena: 1089Kč/ osoba

Workshop: Květinová siesta

La Tulipa Vás zve na provoněné odpoledne s jarní tématikou. Uvážete si kytici z jarních cibulovin a připravíte si velikonoční dekoraci, kterou si můžete vyzdobit byt nebo díky ní udělat radost svým blízkým. Květinová siesta se bude konat první jarní neděli – 24. března 2013, v čase 13:00 – 16:30, za min. počtu 8 osob.

Pokud na siestu pozvete svého partnera, kamarádku, sestru, maminku, kolegyni či kohokoliv jiného, dostanete VALENTÝNSKOU SLEVU 200 Kč na osobu.

Cena: 1200 Kč/ osoba

Svatý Valentýn je svátek nejen pro zamilované. Potěšte své blízké a stravte společně odpoledne pod vedením profesionálů.

Vaše jazyková škola Light Point,s.r.o.