konec 2012, začátek 2013

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

vánoční svátky a poslední dny roku 2012 jsou za námi. Stojíme na začátku roku 2013, plní očekávání co nám nový rok přinese. Někteří z nás si dali předsevzetí, jiní se nechají unášet tím co jim každý nový den přinese do života.

Jak jste zahájili nový rok vy?! Ať jsou vaše plány jakékoliv, budeme se těšit z vaší společnosti v jazykové škole Light Point a přejeme Vám jen to nejlepší do roku 2013!

JAZYKOVÉ KURZY – II.POLOLETÍ 2012/2013

I. pololetí je téměř u konce. Nenechte volbu jazykového kurzu na poslední chvíli. V jazykové škole Light Point můžete termín výuky ovlivnit právě včasnou rezervací kurzu. Stačí si jen vybrat z široké nabídky jazykových kurzů a místa výuky.

NOVINKA v roce 2013! Rozšiřujeme paletu jazyků o ČÍNŠTINU! 

  • jazykové kurzy pro veřejnost 
Jazykové kurzy pro veřejnost nabízíme v prostorách jazykové školy v Brně-Černovicích a v centru města na Kolišti. Vybírat můžete z jazyků: čínština, angličtina, japonština, turečtina, ruština, čeština pro cizince a další. Kompletní nabídku kurzů a jazykových úrovní naleznete ZDE.
     

  • pomaturitní studium ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA
I nadále přijímáme přihlášky od 1.1.2013 již bez statusu studenta! Na žádost studentů jsme otevřeli dvě třídy. Jednu v dopoledních hodinách (pre-intermediate) a jednu v odpoledních (intermediate). Chcete při studiu pracovat? S námi můžete! Kontaktujte nás a domluvte si vlastní podmínky studia. Nabízíme možnost intenzivní výuky 3 jazyků v rozsahu 8, 12, 20 vyučovacích hodin týdně!

 

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA. Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

Přejeme vám úspěšný rok 2013!

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz