Na začátku měsíce jsme se pro vás připravili v 21 jazycích vánoční přání. Koukli jsme se do světa na tradice a zvyky spojené s adventem. Nicméně to co je hnacím motorem současné doby nejsou ani zvyky, ani tradice, ale dárky za které se utrácejí nekřesťanské sumy a ne vždy potěší…Oprosťme se od tradičních dárečků, jako je sada teplých ponožek, pletený svetr se soby a vydejme se do světa za netradičními dárky!

A jak jste na tom vy? Dáváte spíše dárky „šité na míru“, nebo prostě koupíte cokoliv co vám padne do oka a pak řešíte komu to dáte? Máte rádi vtipné, drahé, praktické a nebo netradiční dárky?

 

Uklízecí víla Dárkový poukaz na uklízecí vílu!

Wow to zní skvěle. Věřím, že většina žen by se radovala z tak skvělého dárku. Pokud k tomu ještě manžel přidá dárkový poukaz do wellness, bude to opravdu dokonalé!

 

 

 

Kurz SUSHI Kulinářský kurz – SUSHI…

Pozvat svoji drahou polovičku do restaurace je už ohrané. Ale vzít ji/ ho sebou na kulinářský kurz, kde se společně naučíte připravovat SUSHI nebo jinou delikatesu, to už dává smysl! Mimo jiné společně strávíte skvělý čas, nenastane trapné ticho mezi předkrmem a hlavním chodem, dobře se najíte a naučíte se něco nového.

 

 

Obal na banány

Obal na banány?!

Miluje vaše drahá polovička banány? Jste unavení z věčného fňukání, že má špinavou kabelku od banánu? Pořiďte ji praktický plastový obal na banán, kterým vás možná v první chvíli bude chtít utlouct, ale po sléze se vám odmění 🙂

 

 

Náramek na tablety a e-knihy

Tak to je opravdu mazec! Je někdo u vás v rodině závislý na tabletu či e-knize? Tady je dárek, který určitě potěší 🙂

 

 

Lampička na odložení knihy


Čtete rádi knihy před spaním? Pořiďte si pomocníka na noční stoleček. Kromě příjemného decentního osvětlení získáte i místo na rozečtenou knihu.