Jazykové kurzy Light Point Brno
Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

začátek nového školního roku se blíží! Tým jazykové školy Light Point po celou dobu letních prázdnin usilovně pracuje na nové nabídce celoročních jazykových kurzů a nových prostorách, které vám budou k dispozici od 3.9.2012. V průběhu srpna dokončíme poslední úpravy v učebnách na ulici Koliště 21 a věříme, že i zde se budete cítit dobře. Nové nové prostory disponují učebnou pro dospělé a pro naše nejmenší studenty a přátele dinokroků Hocus a Lotus. O fotografie se s Vámi brzy podělíme na našich stránkách a FB 🙂

Co se událo za poslední měsíc?

 • letní kurzy pro dospělé – v červenci jsme zahájili letní dvouměsíční kurzy ruského a japonského jazyka. Výuka probíhá dvakrát v týdnu a těšíme se z velkého počtu zájemců, kteří se účastní kurzů.
 • příměstský jazykový tábor pro děti od 3 let – v červenci jsme pořádali dopolední příměstský tábor, který byl plně obsazen a děti strávili nezapomenutelné dobrodružství s Hocusem a Lotuskou. Fotografie z příměstského tábora můžete shlédnout na FB: Hocus & Lotus v ČR.
 • SOUTĚŽ – vyhlásili jsme soutěž o nejlepší obrázek, nakreslený dětmi v Technickém muzeu v Brně v průběhu akce, kterou pořádala jazyková škola Light Point společně s TMB: Rozluč se se školním rokem s kamarádem dinokrokem. Fotogalerii obrázků a hlasy můžete dávat na našem FB profilu: Hocus & Lotus v ČR.
 • Hocus a Lotus – Hocus s Lotuskou se vydali za dětmi do MC Jablíčko do Lysic. Společně s dětmi prožili jeden příběh a tím se představili provozovatelům mateřských center v okolí Brna.
 • Měsíce jazyků – V projektu Měsíce jazyků jsme se věnovali Indii. Zaměřili jsme se na Indii, kulturu, tradice, indickou módu, a nezapomněli jsme ani na jazykové odlišnosti a indickou kuchyni! Dostali jste chuť na chicken madras či jinou indickou pochoutku? Přihlaste se do kulinářského kurzu a pochutnejte si na indické kuchyni společně s námi! V srpnu se můžete těšit na informace o anglicky mluvících zemích.
Co jsme pro vás připravili?

 

Jak jsem již zmínila v úvodu, celý tým usilovně pracuje na bohaté nabídce kurzů, které od září můžete navštěvovat nejen v Brně-Černovicích, ale i v nových prostorách JŠ Light Point na Kolišti 21.
Při vyplnění přihlášky stačí jen uvést „preferované místo výuky“ a zvolit si kurz, odpovídající vašim potřebám. Rádi vám s výběrem kurzu pomůžeme, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

 • UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA – chcete docházet na individuální výuku, ale nejste si jisti, jestli vám bude vyhovovat lektor? Objednejte si ukázkovou hodinu zdarma a poznejte svého lektora dříve, než začnete platit!
 • Přihlášky do pomaturitních jednojazyčným a dvoujazyčných kurzů

I nadále přijímáme přihlášky k pomaturitnímu studiu. Naše studijní skupinky jsou malé (5-10OSOB) a proto doporučujeme včasnou rezervaci! Pomaturitní třídy budeme otvírat pro níže uvedené jazyky a jejich kombinace:

ANGLIČTINA – RUŠTINA – JAPONŠTINA

Nabídka pomaturitního studiajazyků čeká právě na Vás! Roční intenzivní pomaturitní kurz je vhodný i pro ty z Vás, kdo už máte dlouho po maturitě a chcete se věnovat studiu cizího jazyka pod vedením profesionálů!

 • Přihlášky do jazykových kurzů ve školním roce 2012/2013
Již nyní se můžete seznámit s nabídkou na školní rok 2012/2013! Kompletní nabídku naleznete na našich stránkách. Nabídka je bohatá, kromě jazykových kurzů se můžete těšit na kaligrafii a kulinářské kurzy (SUSHI, indická kuchyně). Jazykové kurzy můžete objednávat přímo na našich stránkách. Den a hodinu výuky podřizujeme zájmu a potřebám našich studentů, tudíž se nemusíte obávat, že námi nabízený čas není dle vašich představ. Z kapacitních důvodů však doporučujeme včasnou rezervaci. Naše skupinky jsou ve většině kurzů s maximálním počtem 6-8 studentů, protože věříme že kvalita by měla vždy převyšovat kvantitu!
 

 • Přihlášky do jazykových kurzů pro děti s Hocusem a Lotuskou
Na stránkách Hocus a Lotus, které jsou určeny našim nejmenším studentům a to dětem od 1,5 roku, naleznete kromě nabídky kurzů mnoho zajímavých informací o metodice výuky, výukových materiálech a akcích, které pořádáme. Již v tuto chvíli Vás zveme do kurzů, které budeme pořádat mimo prostory jazykové školy Light Point:
 1. MC Robátko – Židlochovice
 2. MC Domeček – Křenovice
 3. Nejkrásnější svět – Nový Lískovec, Brno
 4. TMB – Královo Pole, Brno
 5. MŠ Štolcova – Černovice, Brno
 6. MŠ Tučkova – centrum, Brno
Chcete se také seznámit s Hocusem a Lotuskou? Rádi byste docházeli do jednoho z kurzů nebo pořádali jazykové kurzy pro děti u vás? Neváhejte nás kontaktovat. UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA si můžete objednat na e-mailové adrese: viktoria@lightpoint.cz

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz