Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

školní rok je v plném proudu a my se s Vámi opět podělíme o zajímavosti z dění v jazykové škole Light Point.

V září 2012 jsme zahájili výuku v našich nových prostorách v centru města, na ulici Koliště 21. Věříme, že snadná dostupnost učeben vám šetří drahocenný čas 🙂 Pro ty z Vás, kteří ještě neměli příležitost navštívit naše nové učebny jsme připravili pár fotografií.

Učebny_Koliste_1Učebny_Koliste_2Učebny_Koliste_3

 

 

 

 

 

Většina večerních kurzů pro veřejnost probíhá v našich nových prostorách na Kolišti 21. I nadále se máte  možnost přihlásit do kurzů, které byly zahájeny na přelomu září/ října 2012. Pokud jste se ještě nerozhodli, vyberte si jeden z níže uvedených kurzů a začněte se učit cizí jazyky ještě dnes!

Jaké máme plány a co se u nás odehrálo za poslední měsíc? To vše se dozvíte níže. Nezanedbali jsme žádnou oblast naší činnosti. Můžete se těšit na netradiční kurzy pro veřejnost i lektory jazyků.

V říjnu Vám budeme plně k dispozici na brněnském výstavišti v průběhu veletrhu GAUDEAMUS. Lektorka japonského jazyka Yuko, má pro Vás připravené milé překvapení, včetně sladké odměny, kterou zajistí KOISHI shop Brno. Pokud se Vám bude u nás líbit, oceňte naši snahu hlasem o nejlepší expozici. Těšíme se na Vaši účast!

Gaudeamus

Čtěte dál a sledujte naše kroky na FB!

KURZY

 

  • pomaturitní studium ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA

I nadále přijímáme přihlášky. Na žádost studentů budeme otvírat dvě třídy. Jednu v dopoledních hodinách a jednu v odpoledních. Chcete při studiu pracovat? S námi můžete! Kontaktujte nás a domluvte si vlastní podmínky studia.
  • jazykové kurzy pro veřejnost 

I nadále přijímáme přihlášky do kurzů: 
Angličtina pro teenagery – PO – 16:30-18:00 – 3 volná místa
Japonština pro začátečníky – UT – 18:00-19:30 – 5 volných míst
Japonština pro mírně pokročilé – ST – 18:00-19:30 – 5 volných míst
Ruština pro začátečníky – ST – 17:00-18:30 – 1 volné místo
Turečtina pro začátečníky – CT – 18:00-19:30 – 2 volná místa
  • školení pro lektory a lektorky

Již druhým rokem pořádáme školení pro učitele jazyků MŠ  a ZŠ. Jazyková škola Light Point je akreditovanou institucí a proto není pochyb o kvalitě poskytované výuky. Pokud se chcete i Vy odlišit od standardních lektorů/ lektorek, staňte se MAGICKOU UČITELKOU!

 

  • workshop „Staňte se bilingvní rodinou“

Rodina, vztahy, společně strávený čas…toto je v dnešní době ve většině rodin jen přání. Není škoda, připravovat se o nejlepší zážitky a chvíle s blízkými? Zapojte se do našich víkendových workshopů, kde se naučíte jak plnohodnotně trávit čas s dětmi, aplikovat cizí jazyk do každodenního rodinného života a společné „hraní si“ v rámci tvůrčích aktivit.

 

KAM SE TENTOKRÁT VYDÁ HOCUS A LOTUSKA?

 

  • ITEA veletrh hraček a her – PRAHA – 25. –  28.10.2012

Hocus a Lotuska se koncem října vydají do Prahy na veletrh hraček! To bude paráda 🙂 Můžete se těšit na ukázkovou hodinu a i naše maskoty v životní velikosti! Přijďte na veletrh a bavte se s námi!
Více informací o dinokrocích Hocusovi a Lotusce se dozvíte na našich stránkách a z newsletteru od Hocuse a Lotusky. Zažádejte si o newsletter ještě dnes!

 

OBCHODNÍ PARTNEŘI

Jazyková škola Light Point, s.r.o. se ke dni 3.10.2012 plátcem DPH.

DIČ: CZ 262 86 271

 

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz