Proč se učit jazyky?

Důvodů proč se učit cizí jazyky je spousta! Jaký je ten Váš? Chcete se dorozumět s obchodními partnery, vydat se do zahraničí nebo úspěšně zvládnout zkoušky na VŠ?

Ať je to kterýkoliv ze zmíněných důvodů nebo jen touha domluvit se, je potřeba zvolit správný kurz.

 

Pomaturitní kurzy neslouží jen k překlenutí volného školního roku mezi zkouškami na vysněnou vysokou školu. Je to skvělá příležitost jak se jazykově vybavit do života a strávit přes 700 vyučovacích hodin za jeden školní rok v cizojazyčném prostředí. Na rozdíl od středoškolských jazykových lekcí se můžete těšit na české lektory a rodilé mluvčí, kteří jsou připraveni vám předat svoje osobní zkušenosti i kulturní rozdíly.

Lektoři JŠ Light Point

 

Lektoři v jazykové škole Light Point Vás díky moderním učebním materiálům připraví nejen k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek na vysokou školu, ale i na kariérní život a mezinárodně uznávané zkoušky. Při volbě kurzu se nemusíte omezovat jen na anglický jazyk! Můžete se přihlásit k dvojjazyčnému studiu a vybrat si třeba ruský nebo japonský jazyk.

 

Pomaturitní studium Vám nabízí intenzivní formu studia během dopoledních nebo odpoledních hodin. Studium se dá snadno zkombinovat s brigádou či dálkovým studiem. Díky skupinkám do 10 osob je výuka intenzivní a máte prostor ke konverzaci a osobnímu rozvoji v cizím jazyce.

Jako jedna z mála jazykových škol jsme schopni přizpůsobit výukový program v rámci pomaturitního studia vašim potřebám. Můžete docházet do výuky pět dní v týdnu anebo si zaplatit jen za dny, které opravdu využijete.

Studium online

 

Pokud nejste z Brna a nemáte možnost dojíždět každý den do výuky, připojte se do virtuální učebny jazykové školy Light Point a studujte s námi z domova či kanceláře. Výuka online vás v žádném ohledu nebude omezovat. Webová kamera vám umožní sledovat celý průběh výuky, jako kdybyste byli přítomni osobně.

 

 

Výhody pomaturitních kurzů v Light Point

  • Výhodná cena
  • Velikost skupinky do 10 osob
  • Volba ze tří jazyků – angličtina, ruština, japonština
  • Volba intenzity studia – 8 – 20hod/ týden
  • Volba termínu výuky – dopolední/ odpolední
  • Status studenta můžete získat až do konce kalendářního roku 2012!
Máte další dotazy? Chcete se zapojit do výuky a zdokonalit se v jednom ze světových jazyků?
Neváhejte nás kontaktovat!
Vaše jazyková škola Light Point