darkovy poukaz SUSHI

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

zima ťuká na dveře! I když to neradi říkáme, je na čase se připravit na studené dny a předvánoční shon. Jazyková škola Light Point je připravena vám předvánoční čas usnadnit a připravila pro vás řadu zajímavých NETRADIČNÍCH kurzů, které obohatí vaši nadílku a především vám ušetří čas:-) Zapomeňte na fronty a melodie vánočních koled, objednejte si dárkové poukazy e-mailem a vyzvedněte si je doma ve schránce!

Více o NETRADIČNÍCH KURZECH se dočtete v našem článku ZDE.

Jednotlivé kurzy a termíny kurzů naleznete na našich stránkách ZDE.

Pokud jste zvyklí na tradiční formu výuky jazyků a nechcete experimentovat, můžete se i nadále hlásit do kurzů, které jsme zahájili na začátku školního roku 2013/2014:

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ KURZY…

  • Pomaturitní kurzy – PO – PA – angličtina, angličtina + ruština. Učebna Koliště 21.Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – PO – turečtina – začátečníci a mírně pokročilí. ST – japonština – mírně pokročilí a středně pokročilí. Učebna Koliště 21. PO – angličtina pro teenagery. Učebna V.Kaprálové 14. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Hocus a Lotus pro děti – Každý den máte možnost navštěvovat naše jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku v Brně i okolí. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

ZKVALITŇOVÁNÍ SLUŽEB 

sedím zdravě

Myslíme nejen na vaše vědomosti, ale i pohodlí a zdraví. Od září 2013 máte možnost ve výuce vyzkoušet polštářky od společnosti Dynasit, které vám pomohou sedět zdravě, zbavíte se bolesti zad a dalších negativních vlivů z dlouhodobého sezení. Více informací získáte přímo v učebně na Kolišti 21!

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz