Jazykových škol je v dnešní době nepřeberné množství. Je těžké si vybrat tu správnou. Ale když do studia investujete finance, měli byste požadovat kvalitu. Kromě vystudovaných pedagogů a rodilých mluvčích jsou i další kritéria, na které byste neměli zapomenout…

Lektoři JŠ Light Point

Co vidíme jako stěžejní pozitiva v jazykové škole Light Point?

Široká škála jazykových kurzů

Široká škála jazykových kurzůJazyková škola Light Point nabízí širokou nabídku jazykových kurzů. Kromě klasických vyučovaných jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština, španělština a dalších nabízíme i jazyky netradiční. Máte zájem o něco exotického?  Například v kurzech pro veřejnost nabízíme tyto netradiční jazyky: čínština, japonština, hindština, hebrejština a turečtina. Jazykové kurzy můžete studovat ve skupinkách nebo individuálně. Stačí si jen vybrat!

 

Zajímavé workshopy 

Kurz SushiZnalost jazyka se vždy opírá i o kulturní povědomí. Ne nadarmo se říká „Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“. Abychom se mohli považovat za opravdové znalce cizího jazyka a kultury musíme se vydat do tajů dané země a obohatit se i o jejich tradice a zvyky. Jazyková škola Light Point vám ušetří čas a výdaje spojené s cestováním a zasvětí vás do kulturních zvyklostí během workshopů a kurzů, které jinde opravdu nenajdete! Můžete se těšit na kurzy kulinářské ze různých koutů světa, jazykové animace zaměřené na hebrejštinu nebo kreativní workshopy Kanzashi a další…

 

Výuka online

Virtuální jazykové kurzyČas jsou peníze. Ať si to připouštíme nebo ne, je to tak. Proč tedy plýtvat časem v koloně aut, když se můžeme vzdělávat „v teple domova“. Výuka online vás o nic neochudí, protože jazyková škola Light Point vás neodbyde CD či DVD. Výuka probíhá pod vedením českého či zahraničního lektora ve virtuální učebně, stejně jako když studujete přímo v prostorách jazykové školy.

 

Malé skupinky

malé skupinky v JŠ Light PointChcete se naučit jazyk co nejlépe a za co nejkratší dobu? Potom je zapotřebí individuální přístup. Ten je možný jenom v malých skupinkách. Ve velkých skupinách byste se mohli jednoduše ztratit, navíc spolužáci s možná trochu aktivnějším přístupem by vás mohli jednoduše zastínit a učiteli by už na ty méně aktivní nezbyl čas. Pro učitele je nemožné věnovat individuální pozornost větší skupině. Proto naše skupinky čítají nejvíce 10 osob.

Myslíme na vaše zdraví

sedím zdravě - DynasitV učebnách máme k dispozici zdravotní pomůcku Dynasit. Polštář, který je klinicky ověřený produkt s prokazatelným pozitivním zdravotním dopadem na zdraví. Po výuce vás nebudou bolet záda ani nohy.  V létě se přemístíme učit do krásné japonské zahrady. Proč vysedávat v klimatizovaných prostorech, když venku svítí sluníčko? Na čerstvém vzduchu vám půjde učení dvakrát rychleji.
 

Staňte se VIP studentem

VIPJedná se o věrnostní program “Light Point členskou kartu”. Ceníme si svých klientů a proto pro vás chceme zajistit výhody. Hlavním bonusem je nárok na V.I.P. cenu kurzu po předložení V.I.P. KARTY. Ceny V.I.P. kurzů vás mohou vyjít až o 50% levněji. A navíc s nimi můžete získat i slevu u našich obchodních partnerů, jako je Taneční studio Zaynah, Hotel Panon, kavárna Rendez Vous Pasta & Cafe. A spoustu dalších.
 

Ukázková hodina ZDARMA

I nadále si nejste jisti volbou jazykové školy? Objednejte si jednu hodinu ZDARMA a přesvědčte se sami!

Vaše jazyková škola Light Point