HNY
Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

Vánoce jsou za námi a rok 2014 ve své plné kráse před námi! Stojíme na počátku nového roku plných výzev. Pevně věříme, že do každé jedné z nich, budeme vstupovat společně s radostí a touhou obohatit se o nové znalosti a zkušenosti!

Rádi bychom vám poděkovali za dosavadní podporu a shrnuli naše společné úspěchy v roce 2013:

  • VÝUKOVÉ PROSTORY – jazyková škola Light Point začínala s prostory v Brně-Černovicích, kde můžete doposud najít hlavní sídlo společnosti. Na konci roku 2012 jsme se vydali za vámi přímo do centra města na Koliště 21 a na počátku školního roku 2013/2014 jsme rozšířili působení i do okrajové části Brna – Líšeň. Těší nás, že ve všech učebnách máme zájemce o jazykové kurzy pro dospělé i děti.
  • FRANŠIZA – jazyková škola Light Point je výhradním zástupcem franšízové metodiky výuky The adventures of Hocus and Lotus v ČR, akreditované na MŠTM ČR hned pro 5 světových jazyků! Tímto vítáme v našem týmu nové franšízanty z BRNA, PRAHY, HAVLÍČKOVA BRODU a HUSTOPEČE!
  • VÝUKA ONLINE – díky novým technologiím a skvělým lektorům, pro nás není vzdálenost žádnou překážkou! Děkujeme všem studentům ze Slovenska za důvěru a jejich píli při studiu ve virtuálních učebnách 🙂

Tímto však naše usilovná práce rozhodně nekončí. V novém roce se můžete těšit na další novinky. Zaměříme se opět na trendy roku 2014, vydáme se za vámi do měst kde chybí naše nadšení a vědomosti a nebudou chybět ani nové akreditované kurzy pro lektory! …více vám však prozradíme až v průběhu roku, ať se máte na co těšit 🙂

Začátek roku však také avizuje konec I. pololetí a blížící se svátek zamilovaných. Proto jsme pro vás připravili řadu kurzů, které můžete věnovat jako dárek své drahé polovičce a nebo sami sobě 🙂

Více o NETRADIČNÍCH KURZECH se dočtete v našem článku ZDE.

Jednotlivé kurzy a termíny kurzů naleznete na našich stránkách ZDE.

JAZYKOVÉ KURZY II. pololetí

  • Pomaturitní kurzy – PO – PA – angličtina, angličtina + ruština. Učebna Koliště 21.Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – PO – turečtina – začátečníci a mírně pokročilí. ST – japonština – mírně pokročilí a středně pokročilí. Učebna Koliště 21. PO – angličtina pro teenagery. Učebna V.Kaprálové 14. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Hocus a Lotus pro děti – Každý den máte možnost navštěvovat naše jazykové kurzy pro děti od 1,5 roku v Brně i okolí. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE.
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz