Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

podzimní počasí nás letos překvapilo neobvykle brzy a tak stojíme opět na počátku  nového školního roku plní očekávání. Jazyková škola Light Point se nenechala odradit větrem ani deštěm a celé léto věnovala nejen tvorbě nových kurzů, ale i úpravě výukových prostor a výběru nových lektorů.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015?!

  • Recepce na Kolišti 21

Od října 2014 se můžete těšit na naši novou lektorku a asistentku Mgr. & Bc. Veroniku Mattesovou, která vám bude plně k dispozici na Kolišti 21. Tímto, bychom ji rádi přivítali do našeho týmu, a těšíme se na společnou práci! Pevně věříme, že si ji studenti z řad dětí i dospělých oblíbí velmi rychle.

  • Zápis do kurzů

Zápis do jazykových i zážitkových kurzů probíhá již od května 2014. Do kurzu se můžete přihlásit pomocí online formuláře, který naleznete u každého kurzu, když kliknete na ID kurzu. V případě, že nejste s technikou zadobře, rádi vám pomůžeme s přihláškou po telefonu nebo osobně.

  • Výuková místa

Tak jako v loňském roce i letos můžete volit hned z několika výukových míst, kterými disponuje jazyková škole Light Point:

Koliště 21 – v prostorách na Kolišti disponujeme učebnami pro pomaturitní a veřejné kurzy. Nově jsme zde zřídili recepci a učenu pro naše nejmenší studenty, Hocuse a Lotusku.

Vítězslavy Kaprálové 14 – v sídle jazykové školy naleznete vedení společnosti a výukové prostory, kde probíhají zážitkové kurzy, individuální výuka a kurzy Hocus a Lotus.

Kotlanova 7 – v Kulturním centru Líšeň nabízíme především kurzy večerní pro širokou veřejnost a kurzy pro děti dle metodiky The adventures of Hocus and Lotus. Zápis na Kotlance bude probíhat v PO 8.9. a ve CT 11.9.2014!

  • Jazykové kurzy

Jazykové kurzy pomaturitní zahajujeme již 1.9.2014!

Jazykové kurzy pro děti Hocus a Lotus zahajujeme již 15.9.2014!

Jazykové kurzy pro dospělé budou zahájeny na přelomu září a října!

Nenechte si ujít první hodinu a přihlaste se ještě dnes 🙂

  • Novinky v roce 2014/15

S novým školním rokem jsme rozšířili i nabídku jazykových kurzů o méně tradiční jazyky jako je portugalština, hindština a hebrejština. 

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V průběhu srpna, jste si mohli přečíst zajímavosti o Portugalsku, portugalštině a také o naší nové lektorce portugalštiny. V září se společně vydáme do Jižní Ameriky. Zdá se vám to příliš obecné? Nechte se tedy překvapit a sledujte novinky na našem webu!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz