Jaký dárek by vás nejvíc potěšil na Valentýna? Očekáváte od svého partnera/ ky originalitu anebo se spokojíte s čokoládou? Inspirujte se a oslavte Valentýna netradičně.

laska-a-vztahy-darky-valentyn_detail

Nevíte jak překvapit? Připravili jsme pro vás pár rad a typů na Valentýnské dárečky. Můžete s námi sdílet i vaše doporučení na našich FB stránkách: Jazyková škola Light Point .

9856_1Klasika?!

Mezi nejčastější dárky patří předměty ve tvaru srdce. Ať už je to hrníček, nebo bonboniéra, tvar srdce vede! I když je srdce symbolem lásky, není už to trochu nuda?

Jak to vidíte vy?

 

DIY-Valentines-Day-Gift-IdeasZe srdce….

Také vám od malička rodiče tvrdili, že vlastnoručně vyrobený dárek potěší nejvíc? Letos máte možnost to vyzkoušet na své Valentýnce 🙂 Vlastnoručně vyrobené přání, fotoalbum nebo jiný upomínkový předmět zahřeje u srdce i méně romantické duše. Těšíme se na fotky DIY! Vložte vaše vlastnoručně vyrobené dárky na naše FB stránky Jazyková škola Brno a my vás odměníme drobným dárkem:-)

 

Asda_FB_bathpetalsRomantika

Letos nám vychází svátek zamilovaných na víkend a tak se naskýtá skvělá příležitost vyrazit společně na víkendový relaxační pobyt, který si můžete zpříjemnit návštěvou sauny, masáží a nebo procházkou v přírodě.

.

japanese_calligraphy-150x150

Nezapomenutelný zážitek

Zážitkové kurzy patří mezi nejoblíbenější dary ke všem příležitostem. Seskok padákem a let balónem potěší milovníky adrenalínových sportů. Ti méně odvážní upřednostní spíše pohlazení na duši v rámci kaligrafického workshopu anebo návštěvu kulinářského kurzu sushi.

 

 

Ať už máte vy zvyku svoji drahou polovičku překvapit něčím netradičním a nebo zůstat u klasiky, přejeme vám abyste si užili nejen den zamilovaných, ale každou společnou chvíli!

Vaše jazyková škola Light Point