Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

je tu podzim a s ním je také spojený začátek výuky našich večerních kurzů pro širokou veřejnost. Ačkoliv jste o některé jazyky zatím neprojevili zájem, ponecháváme nabídku stále platnou s tím, že se na nás můžete kdykoliv obrátit s individuální výukou, překladem, tlumočením nebo popřípadě můžete začít studovat později. Naši lektoři jsou vám vždy a plně k dispozici.

Stále máme volná místa na angličtinu, ruštinu nebo japonštinu. Letos se otevře několik úrovní, můžete si tedy vybrat, která by vám vyhovovala. Také nepřehlédněte turečtinu nebo francouzštinu, kde se také najdou nějaká ta volná místa. Naší letošní novinkou je pak portugalština, která jistě padne vhod tomu, kdo se zajímá o Portugalsko, Brazílii a jiné portugalsky mluvící státy. Dále nabízíme čínštinu, španělštinu, hindštinu a hebrejštinu a další. Pro více informací se podívejte na stránky jazykové školy Light Point, s.r.o.

PortugueseFlag

V říjnu nás také čeká několik zážitkových kurzů. Můžete se například naučit, jak se správně připravuje sushi (kurz SUSHI a OBENTÓ), ukážeme vám CARVING (techniku ozdobného vyřezávání z ovoce) nebo si můžete přijít vyzkoušet KALIGRAFII s japonskou lektorkou. Ale pozor! V říjnu zbývá jen pár posledních míst na kurz Sushi, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Určitě nebudete litovat! Přihlašovat se můžete ZDE.

sushi

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V průběhu září jste se dozvěděli mnoho zajímavostí o velkých, ale i malých zemích Jižní Ameriky. Také jsme vám představili některé pozoruhodné jihoamerické spisovatele, jejichž knihy by vás mohly zaujmout.

V říjnu se společně vydáme do Afriky, konkrétně do třech zemí – Angola, Mozambik a Kapverdy. A proč právě tyto tři země? Odpověď je jednoduchá, ve všech třech je úředním jazykem portugalština. Sledujte novinky na našem webu a zjistěte tak více o těchto destinacích. Mimochodem, Kapverdy se v posledních letech stávají vyhledávanou dovolenkovou destinací. Nevíte kam vyrazit v létě? Počkejte si na náš článek!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz