LP_slider_christmas_2014

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

Vánoce jsou již na dosah! První adventní víkend je za námi, městské části a obchodní centra jsou vánočně vyzdobena, vánoční koledy nás doprovází na cestách. Jazyková škola Light Point se zúčastnila rozsvícení vánočního stromečku na Náměstí Svobody a vydala se do Technického muzea v Brně za dětmi, se kterými jsme společně seznámili s vánočními tradicemi v ČR i zahraničí.

V prosinci pro vás připravíme řadu jazykových kurzů, které budou zahájeny v druhé polovině školního roku 2014/2015. Pokud si nevíte rady s volbou jazykového kurzu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem poradíme. Můžete potěšit i vaše blízké a obdarovat je dárkovým poukazem.

Na našich stránkách naleznete celou sérii zážitkových kurzů, které potěší vaše nejbližší. Stačí si jen objednat dárkový poukaz. Volit můžete z kulinářských kurzů (sushi, obentó, indická kuchyně, izraelská kuchyně),  kreativních kurzů (kanzashi, květinová siesta, kaligrafie) a vzdělávacích kurzů (jazyková animace, Manga v japonštině). 

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V listopadu jsme vás seznámili s historií vánočních přání a vánočními tradicemi ve světě. I v prosinci se budeme věnovat vánočním tradicím ve světě. Sledujte novinky na našem webu a zjistěte tak více o tom co se děje za hranicemi České republiky.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz