Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

prázdniny jsou za námi a další školní rok před námi! Jazyková škola Light Point věnovala letní měsíce přípravě kurzů a rozšířila svoji nabídku o další výukové centrum!

UČEBNY JAZYKOVÉ ŠKOLY

  • Koliště 21, Brno-centrum – již druhým rokem můžete studovat s jazykovou školou přímo v centru města! Jazyková škola disponuje dvěma učebnami v centru. Učebny jsou moderně vybaveny a jsou k dispozici pro skupinky s maximálním počtem 10 studentů!
  • V.Kaprálové 14, Brno-Černovice – sídlo jazykové školy je již 10 let v Černovicích. Výukové prostory jsou pouze dostupné  z centra autobusem č. 47 a 49. Je to pouhých 5 min z hlavního nádraží a můžete se kochat nejen stylovou zahradou, ale i učebnou pro naše nejmenší studenty – děti. Novinkou je i dopolední miniškolička, která probíhá každý den v češtině, angličtině, ruštině, španělštině a němčině.
  • !NOVINKA! KCL Kotlanka, Brno-Líšeň – od října 2013 pořádá jazyková škola Light Point všechny jazykové kurzy v kulturním centru Kotlanka.
Pevně věříme, že větší variabilita ve volbě výukového místa vás potěší a vyberet si ze široké nabídky kurzů:

JAZYKOVÉ KURZY 2013/2014

  • Pomaturitní kurzy – týden před zahájením školního roku se vláda usnesla na obnovení studentských výhod pro maturanty v roce 2013. Jako jediní na Moravě nabízíme kombinované studium jazyků: ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA. Kompletní nabídku naleznete ZDE. 
  • Kurzy por veřejnost – kurzy pro širokou veřejnost nabízíme ve všech 3 výukových místech. Kurzy probíhají 1 x týdně v rozsahu 90min. Můžete volit z následujících jazyků ANGLIČTINA, ČEŠTINA PRO CIZINCE, ČÍNŠTINA, FRANCOUZŠTINA, HINDŠTINA, HEBREJŠTINA, JAPONŠTINA, NĚMČINA, RUŠTINA, ŠPANĚLŠTINA, TUREČTINA. Kompletní nabídku kurzů naleznete ZDE. 
  • Individuální výuka / výuka ONLINE – pokud jste si nevybrali z naší široké nabídky kurzů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám kurz šitý na míru. Kurzy zajišťujeme v prostorách jazykové školy, v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání. Pro mimo brněnské zájemce máme speciální programy ONLINE!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

ZKVALITŇOVÁNÍ SLUŽEB 

sedím zdravě

Myslíme nejen na vaše vědomosti, ale i pohodlí a zdraví. Od září 2013 máte možnost ve výuce vyzkoušet polštářky od společnosti Dynasit, které vám pomohou sedět zdravě, zbavíte se bolesti zad a dalších negativních vlivů z dlouhodobého sezení. Více informací získáte přímo v učebně na Kolišti 21!

 

Festival dalšího vzdělávání

 

V rámci Festivalu dalšího vzdělávání máte možnost se dozvědět více o nabídce jazykové školy Light Point. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy v pondělí 9.9.2013 od 14:00 – 18:00 na Moravském náměstí v Brně!

Těšíme se hojnou účast 🙂

 

 

 

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz