Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

vzhledem k tomu, že máme za sebou měsíc únor, přinášíme Vám opět shrnutí důležitých událostí, které se udály v naší jazykové škole a také jsme si pro Vás přichystali novinky a plány, které nás čekají v měsíci březnu.

V první řadě bychom rádi zmínili, že jsme pro Vás připravili nový ceník letních kurzů. Naše nabídka se od loňského léta změnila. Výrazně jsme snížili cenu letní školy pro děti od 3 let a také jsme si pro Vás nachystali novinku a to letní školu angličtiny pro dospělé. I nadále myslíme na příznivce země vycházejícího slunce. O letní školu japonštiny určitě nepřijdete. Těšit se můžete i na tradiční zakončení výuky japonštiny v restauraci KOISHI. Tak neváhejte a využijte letní měsíce efektivně, náš ceník je opravdu atraktivní.

Velice výhodně jsme pro Vás upravili i ceník pomaturitního studia na školní rok 2012/2013. Využijte poslední možnost pro tento druh studia!

Dále jsme pro Vás zahájili kurz kaligrafie. Pokud Vás láká tento velmi exotický a originální druh relaxace tak neotálejte. Máme již jen dvě volná místa!

V našem novém projektu „Měsíce jazyků“ se v březnu budeme věnovat Francii, francouzštině, našim lektorům, kteří ji vyučují a dalším zajímavostem, které se k této zemi vztahují. Máte se na co těšit!

I v únoru proběhl Vámi velmi oblíbený kurz SUSHI a věříme, že naplnil očekávání všech účastníků. Další kurz se koná v březnu. Nečekejte a zarezervujte si místo již teď, zbývají už jen poslední 4! Nezapomeňte, že nabízíme i kurzy indické kuchyně. Buďte originální a překvapte své blízké výtečnou kuchyní, kterou po absolvování kurzu s přehledem uvaříte sami.

Naše nabídka výukových materiálů se rozšířila o další učebnice turečtiny a kaligrafickou sadu. Výukové materiály si můžete prohlédnout ZDE.

Také jsme pro Vás nově nachystali kurzy turečtiny pro začátečníky. Začínáme již v půlce března!

Hocus a Lotus – dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky

Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší. Hocus a Lotus byli v únoru velmi zaneprázdněni a vydali se na ukázkové hodiny do mateřského centra MaTáTa, dětské kavárničky Nejkrásnější svět a do Rodinného zábavního parku BONGO! Dne 5.3. 2012 se společně s paní ředitelkou objevili i na brněnské televizi B-TV v pořadu Vlna z Brna. Nestihli jste se na vysílání podívat? Nevadí, najdete ho v archivu B-TV pod číslem 558.
V měsíci březnu naše malé dinokroky čeká hodně práce. Vyrazí hned na několik dalších ukázkových hodin, tak jim držme palce. Máte dotazy, které se týkají výuky? Navštivte naše fórum. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

V únoru se JŠ Light Point zapojila do projektu Rodinné pasy! Je to projekt, jehož podstatou je poskytování slev pro rodiny s dětmi do 18ti let. S členstvím u nás můžete získat slevy ve výši až 20%. Využijte výhodné nabídky a staňte se držitelem rodinného pasu!

Publikovali jsme také několik zajímavých PR článků. Zaměřili jsme se na pomaturitní studium, letní jazykové kurzy a náš doprovodný program na Animefestu. Články jsou zveřejněny na našich webových stránkách, na www.edumenu.cz, www.evzdelavani.cz.

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+

S pozdravem
jazyková škola Light Point, s. r. o.