Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

první adventní neděle je z námi. Dokonce nám i napadl sníh, který potěšil nejvíce děti! Můžeme se radovat z nadcházejících vánočních svátků a času, který si užijeme společně s těmi nejbližšími. Nenechte si tento čas narušit zbytečným stresem a honbou za dárky. Užijte si Advent 2012!

Jazyková škola Light Point zahájila Advent 2012 v Technickém muzeu v Brně programem pro rodiče s dětmi pod názvem „Od Adventu do Tří Králů“. Více o první adventní neděli naleznete na našich stránkách www.hocus-lotus.cz, fotogalerii najdete na stránkách FB Hocus a Lotus v ČR.

Advent v TMB Advent v TMB

KURZY

Blíží se konec kalendářního roku a tak jsme pro vás připravili nabídku jazykových kurzů na II. pololetí školního roku 2012/2013. Můžete si vybrat kurz nebo zakoupit dárkový poukaz a obdarovat své blízké.

  • pomaturitní studium ANGLIČTINA, JAPONŠTINA, RUŠTINA

I nadále přijímáme přihlášky. Na žádost studentů jsme otevřeli dvě třídy. Jednu v dopoledních hodinách (pre-intermediate) a jednu v odpoledních (intermediate). Chcete při studiu pracovat? S námi můžete! Kontaktujte nás a domluvte si vlastní podmínky studia. Nabízíme možnost intenzivní výuky 3 jazyků v rozsahu 8, 12, 20 vyučovacích hodin týdně!
  • jazykové kurzy pro veřejnost 

Jazykové kurzy pro veřejnost nabízíme v prostorách jazykové školy v Brně-Černovicích a v centru města na Kolišti. Vybírat můžete z jazyků: angličtina, japonština, turečtina, ruština, čeština pro cizince a další. Kompletní nabídku kurzů a jazykových úrovní naleznete ZDE.
  • školení pro lektory a lektorky

Již druhým rokem pořádáme školení pro učitele jazyků MŠ  a ZŠ. Jazyková škola Light Point je akreditovanou institucí a proto není pochyb o kvalitě poskytované výuky. Pokud se chcete i Vy odlišit od standardních lektorů/ lektorek, staňte se MAGICKOU UČITELKOU!
  • workshop „Staňte se bilingvní rodinou“

Rodina, vztahy, společně strávený čas…toto je v dnešní době ve většině rodin jen přání. Není škoda, připravovat se o nejlepší zážitky a chvíle s blízkými? Zapojte se do našich víkendových workshopů, kde se naučíte jak plnohodnotně trávit čas s dětmi, aplikovat cizí jazyk do každodenního rodinného života a společné „hraní si“ v rámci tvůrčích aktivit.
Kurzy pro děti naleznete na stránkách Hocus a Lotus!

SOUTĚŽ

Soutěžte s námi o dárkový poukaz v hodnotě 1000Kč! Bližší informace týkající se soutěže a pravidel naleznete ZDE.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA. Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz