Společnost LINGEA se zaměřuje na vývoj a prodej elektronických a knižních slovníků.  Nyní představuje novinky z nové edice – JAZYKOVÉ PRŮVODCE.

Jazyková škola Light Point zahájila v listopadu 2012 spolupráci se společností LINGEA, která nabízí širokou škálu elektronických a knižních slovníků. Zaujala nás především nabídka slovníků a mluvníků, které se zaměřují i na méně tradiční jazyky jako je turečtina nebo také na obory jako je ekonomie, právo atd.

Praktické slovníky Lingea

Pokud se chystáte na cesty do zahraničí doporučujeme přibalit nejen novinku na trhu – JAZYKOVÉHO PRŮVODCE, ale také konverzační příručku, která vám pomůže se dorozumět nejen v běžných situacích, ale i v těch nouzových. Ne všude se domluvíte díky znalosti anglického jazyka. Konverzační příručka od společnosti LINGEA vyšla ve všech tradičních i méně tradičních jazykových variantách jako je vietnamština, thajština, turečtina, japonština, švédština, ukrajinština, řečtina, srbština, litevština a další a další.

Gramatika Lingea

A co můžete čekat od jazykového průvodce? Kam se můžete vydat společně s LINGEA? Tak třeba do Jihovýchodní Asie, na Kavkaz, do Jižní a střední Ameriky nebo do Španělska! V každém průvodci naleznete 1100 vět a frází, 1000 slovíček v kontextu, napoví vám i jak správně vyslovovat slova cizím jazyce, nechybí ani přehled gramatiky a rady pro každého cestovatele.

Nejen výše uvedené tituly naleznete v naší nabídce:

  • SLOVNÍKY – kapesní, praktický, velký, šikovný, platinum, technický, právnický, ekonomický…
  • MLUVNÍKY – běžná konverzace, se zaměřením na ekonomii
  • GRAMATIKA – ucelený souhrn gramatických jevů
  • KONVERZACE – výběr ze 42 konverzačních příruček!
Kompletní informace o produktech společnosti LINGEA obdržíte v jazykové škole Light Point.

 

Blíží se Vánoce a s tím i výběr dárků. Nechte si poradit od odborníků a využijte slev až 400Kč na knižní a elektronické slovníky! Objednávky na 603-848281. Nabídka platí v průběhu prosince a ledna. Přejeme příjemné vánoční nákupy a Veselé Vánoce! 🙂