Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

přinášíme Vám informace o důležitých událostech a novinkách, které se staly v měsíci Lednu 2012:

Nejdříve musíme zmínit účast naší paní ředitelky v České televizi v pořadu Živě na jedničce. Paní Ivakina poskytla rozhovor na téma kaligrafie. Určitě doporučujeme vysílání shlédnout na našich stránkách v sekci kaligrafie. V sekci nejnovější články si můžete přečíst něco o kaligrafii a také o naší lektorce Yuko, která ji vyučuje.

V prostorách naší školy proběhl další z velice oblíbených kurzů. Kurz sushi, kde se účastníci ve spolupráci s naší zkušenou lektorkou Miyuki dozvěděli něco nového o japonské kultuře, naučili se správnou techniku pro přípravu tohoto pokrmu a také obdrželi zajímavé tipy na nákup těch nejlepších ingrediencí pro přípravu. Nepropásněte další únorový kurz!

Dále jsme se také zdokonalovali ve výuce našich nejmenších. Proběhla druhá část školení metodiky výuky cizích jazyků pro děti od 3 let pomocí metodiky Hocus and Lotus. Do našeho týmu jsme přivítali čtyři nové „magické učitelky“, které školení úspěšně absolovaly a určitě si ho i užily.

Ve spolupráci s rodinným centrem Rolnička budeme v nejbližší době otevírat kuzry kaligrafie pro rodiče, kteří chtějí zažít něco nového a také si odpočinout. Nezapomínáme samozřejmě ani na děti a jim se budeme věnovat v kuzech angličtiny Hocuse a Lotuse.

Do našeho týmu přibyli hned čtyři další lektoři. Lektorka Zlata ze Srbska se specializuje na srbštinu, chorvatštinu a čestinu pro cizince. Dále lektorka Zakya z Irska, která učí angličtinu. Shaldavya z Indie, jehož doménou je indická kuchyně. Indie je rodnou zemí i pro našeho dalšího lektora Amita, se kterým se můžete těšit na kurzy hindštiny. Všechny srdečně vítáme a těšíme se na spolupráci.

Vzhledem k tomu, že se blíži konec měsíce, máme pro Vás také informace o tom, na co se můžete v Únoru těšit:

Nenechte si ujít naši nabídku valentýnských kurzů. Stále ještě můžete využít přiležitosti a své drahé polovičce zakoupit originální dárek v podobě jazykového či kulinářského kurzu.

Pozor novinka! V únoru pořádáme nově kurz indické kuchyně. Tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes!

A není to zdaleka jediná novinka. Od února začínáme s novým projektem „měsíce jazyků“. Každý měsíc vybereme jeden jazyk a seznámíme Vás s lektory, kteří tento jazyk vyučují. Poskytneme Vám krátký zajímavý rozhovor s těmito lektory a přiblížíme Vám také kulturu a zajímavosti o dané zemi či oblasti. Pozor, v únoru na nás čekají indické jazyky a konkrétně hindština. Info najdete na našich stránkách www.lightpoint.cz v sekci měsíce jazyků.

Chcete dostávat aktuální novinky pohodlně domů e-mailem? Jednoduše klikněte zde, zadejte svůj e-mail a my Vás budeme každý měsíc informovat o všech důležitých událostech, které se u nás dějí a které byste za žádnou cenu neměli propásnout.

Kde nás také najdete:

Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus a nově jsme také na Google+

S pozdravem

jazyková škola Light Point, s. r. o.