Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

se školním rokem 2011/2012 jsme se již rozloučili a naplnilo se tak dlouho očekávanému období letních prázdnin! Jazyková škola Light Point nezahálí v průběhu letních prázdnin nabízí řadu kurzů pro děti od 3 let a dospělé!

Rádi bychom Vás také informovali o tom, že od ZÁŘÍ 2012 se můžete těšit na další NOVÉ učebny jazykové školy Light Point, které se nacházejí na KOLIŠTI 21!  O fotografie se s Vámi brzy podělíme na našich stránkách a FB 🙂

Co se událo za poslední měsíc?

  • měsíc jazyků – RUŠTINA a UKRAJINŠTINA
V projektu Měsíce jazyků jsme se věnovali zemím bývalého SSSR. Zaměřili jsme se na Zajímavá fakta o Ukrajině, obohatili jsme se o nepostradatelné Fakta o Rusku a nechybělo ani srovnání těchto dvou národů v článku Rozeznáte Rusku od Ukrajinky?
V červenci se můžete těšit na informace o INDII.
 

  • ROZLUČTE SE SE ŠKOLNÍM ROKEM S KAMARÁDEM DINOKROKEM – KONEC ŠKOLNÍHO ROKU V TMB
Jazyková škola Light Point  a Technické muzeum v Brně pořádali na půdě TMB celodenní program pro děti. Celodenní program byl určen dětem všech věkových kategorií a byl odměnou za snahu v průběhu školního roku. Kromě organizovaných prohlídek muzea a ukázkových hodin zábavné formy výuky jazyků pro děti od 3 let na děti čekalo spousta her, atrakcí (malování na obličej, žongléři, cvičení pejsci atd). Více informací si můžete přečíst na stránkách, fotogalerii naleznete na našich Facebook stránkách.
Touto akcí však naše aktivity nekončí! Jazyková škola s Hocusem a Lotuskou pro Vás mají připravený bohatý program i na letní prázdniny a nadcházející školní rok 🙂 Kam se s námi můžete vydat? Kompletní program naleznete ZDE.
Jaké máme plány na červenec a srpen? Ještě jste se nerozhodli jestli obohatíte letní prázdniny výukou jazyků?
I nadále přijímáme přihlášky do kurzů:
 

  • Přihlášky na letní kurzy

Léto se blíží, tak se nezapomeňte včas přihlásit do našich letních jazykových kurzů. Využijte velmi výhodné cenové nabídky pro letní výuku angličtiny pro děti a japonštiny. Novinkou tohoto léta jsou kurzy pro dospělé angličtiny, ruštiny, němčiny  a turečtiny. Vybrat si můžete z týdenních, měsíčních a dvouměsíčních kurzů. Pro děti jsme připravili5. ročník letní školy angličtiny – příměstský tábor. Určitě se nebudou nudit. Dopoledne stráví výukou s Hocusem aLotuskou a odpoledne se mohou těšit na zajímavé výlety. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve, léto se nezadržitelně blíží.

  • Přihlášky do pomaturitních jednojazyčným a dvoujazyčných kurzů

Jak jsme již zmiňovali, blíží se letní prázdniny. Ale s letními měsíci se blíží také maturity. Studenti mají jistě mnoho starostí s přijímacími zkouškami na vysokou školu a se samotnou maturitou. V případě, že Vám přijímací zkoušky nevyjdou nebo se chcete jednoduše zlepšit v cizím jazyce, budeme se na Vás těšit. Nabídka pomaturitního studiajazyků čeká právě na Vás!

  • Přihlášky do jazykových kurzů ve školním roce 2012/2013
Již nyní se můžete seznámit s nabídkou na školní rok 2012/2013! Kompletní nabídku naleznete na našich stránkách. Nabídka je bohatá, kromě jazykových kurzů se můžete těšit na kaligrafii a kurzy SUSHI. Jazykové kurzy můžete objednávat přímo na našich stránkách. Den a hodinu výuky podřizujeme zájmu a potřebám našich studentů, tudíž se nemusíte obávat, že námi nabízený čas není dle vašich představ. Z kapacitních důvodů však doporučujeme včasnou rezervaci. Naše skupinky jsou ve většině kurzů s maximálním počtem 6-8 studentů, protože věříme že kvalita by měla vždy převyšovat kvantitu!

Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
• Skype: lightpointcz