Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

pomalu se loučíme se stávajícím školním rokem a blížíme se k tak dlouho očekávanému období letních prázdnin! Jazyková škola Light Point nezahálela v průběhu května a je připravena vám nabídnout bohatý program i o letních prázdninách.

Co se událo za poslední měsíc?

 • měsíc jazyků – JAPONŠTINA
V projektu Měsíce jazyků jsme se věnovali Japonsku – zemi vycházejícího slunce, japonštině a zajímavostem z Japonska, japonské kuchyni, kterou řadíme mezi nejoblíbenější v nabídce kulinářských kurzů a dozvěděli jste se i spoustu novinek o víkendu japonské kultury v Brně. Jazyková škola Light Point se zúčastnila programu na ANIMEFESTU a seznámila návštěvníky s kaligrafií. Všechny články a zajímavosti o Japonsku si můžete přečíst na našich stránkách. Fotografie z Animestu můžete shlédnout na našich FB stránkách.
V červnu se můžete těšit na informace o RUSKU a UKRAJINĚ.
 

 • akreditace MŠMT
Jazyková škola Light Point Vám s potěšením oznamuje, že MŠMT nám udělilo akreditaci k provádění vzdělávacích programů a vydávání osvědčení o jejich absolvování! Tato akreditace se vztahuje na vzdělávací program pro naše nejmenší studenty. Kompletní informace o metodice výuky The Adventures of Hocus and Lotus (Dobrodružství Hocus a Lotus) naleznete na našich stránkách www.hocus-lotus.cz, případné dotazy můžete s námi probrat osobně nebo pomocí fórum www.forum.hocus-lotus.cz
 

 • 10.leté výročí společnosti Light Point
Dne 17.5.2012 jsme společně se studenty oslavili desáté výročí společnosti Light Point. Kromě posezení u občerstvení jsme se studentkami vyzkoušely japonský tradiční oděv – YUKATU a proběhlo focení na naší školní zahradě, která je v japonském stylu a proto pěkně dotvářela celkový dojem. Fotografie můžete shlédnout na našich
 

 • Toulky po památkách s Hocusem a Lotuskou
Hocus a Lotus jsou malí dinokrokové, kteří učí děti jazyky. Ale jejich znalosti se neomezují jen na jazyky, zajímají se také o kulturní památky 🙂 Oblíbili si Technické muzeum v Brně a rozhodli se postupně navštívit všechny památky, které jsou pod jejich ochranou. V květnu se vydali hned na dvě místa!
 1. Stará huť u Adamova – Víkend jsme příjemně strávili ve Staré huti u Adamova. Bylo to super! Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o železářství a vylezli jsme si na vysokánskou pec 🙂 Chcete s námi absolvovat příští cestu? Již brzy naleznete na stránkách www.hocus-lotus.cz program na toto léto! Fotografie z naší návštěvy můžete shlédnout na FB stránkách.
 2. Šlakhamr – Blíží se den dětí a tak jsme se rozhodli vydat na jednu z kulturních památek TMB – Šlakhamr. Bylo tam nádherně! Chcete se tam také vypravit? Dne 9.6.2012 se zde bude konat velká událost 🙂 Vydejte se za pohádkou na Šlakhamr, kromě hastrmanského představení můžete shlédnout expozici, zahrát si spoustu her a užít si den v přírodě. A pokud Vám to nevyjde, nevadí, brzy se tam budete moci vydat společně s námi. Těšíme se na letní prázdniny plné dobrodružství a legrace! Fotografie z naší návštěvy můžete shlédnout na FB stránkách.
Jaké máme plány na červen?
 

 • Přihlášky na letní kurzy

Léto se blíží, tak se nezapomeňte včas přihlásit do našich letních jazykových kurzů. Využijte velmi výhodné cenové nabídky pro letní výuku angličtiny pro děti a japonštiny. Novinkou tohoto léta jsou kurzy pro dospělé angličtiny, ruštiny, němčiny  a turečtiny. Vybrat si můžete z týdenních, měsíčních a dvouměsíčních kurzů. Pro děti jsme připravili 5. ročník letní školy angličtiny – příměstský tábor. Určitě se nebudou nudit. Dopoledne stráví výukou s Hocusem a Lotuskou a odpoledne se mohou těšit na zajímavé výlety. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve, léto se nezadržitelně blíží.

 • Přihlášky do pomaturitních jednojazyčným a dvoujazyčných kurzů

Jak jsme již zmiňovali, blíží se letní prázdniny. Ale s letními měsíci se blíží také maturity. Studenti mají jistě mnoho starostí s přijímacími zkouškami na vysokou školu a se samotnou maturitou. V případě, že Vám přijímací zkoušky nevyjdou nebo se chcete jednoduše zlepšit v cizím jazyce, budeme se na Vás těšit. Nabídka pomaturitního studia jazyků čeká právě na Vás!

 • Přihlášky do jazykových kurzů ve školním roce 2012/2013
Již nyní se můžete seznámit s nabídkou na školní rok 2012/2013! Kompletní nabídku naleznete na našich stránkách. Nabídka je bohatá, kromě jazykových kurzů se můžete těšit na kaligrafii a kurzy SUSHI. Jazykové kurzy můžete objednávat přímo na našich stránkách. Den a hodinu výuky podřizujeme zájmu a potřebám našich studentů, tudíž se nemusíte obávat, že námi nabízený čas není dle vašich představ. Z kapacitních důvodů však doporučujeme včasnou rezervaci. Naše skupinky jsou ve většině kurzů s maximálním počtem 6-8 studentů, protože věříme že kvalita by měla vždy převyšovat kvantitu!
   

 • Hocus a Lotus nebude zahálet ani v červnu!

Hocus s Lotuskou chvilku neposedí na jednom místě. V červnu se chystají obohatit program ZUŠ Františka Jílka a TMB. Chcete se s nimi také seznámit? Přijďte za námi a uvidíte, že o dobrodružství nebude nouze!

 1. ANGLIČTINA – čtvrtek 14.6.2012 – ZUŠ Františka Jílka – od 18:00 – 19:00 hod – ukázková hodina je určena rodičům a dětem od 2 – 12 let! Pokud se na ukázkovou hodinu chystáte, napište nám prosím mailem jméno a věk Vašeho dítěte. Pro každé dítě máme připravené malý dáreček.
 2. ANGLIČTINA – pátek 29.6.2012 – TMB – ROZLUČ SE SE ŠKOLNÍM ROKEM S KAMARÁDEM DINOKROKEM – konec školního roku v TMB. Součástí bohatého programu jsou ukázkové hodiny The Adventures of Hocus and Lotus po celé odpoledne! Bližší informace o programu naleznete na webových stránkách TMB.

 
Věříme, že si v naší nabídce kurzů a programů pro děti vyberete a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
Skype: lightpointcz