Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point,

hlásíme se opět s novinkami a zajímavostmi, které se udály v naší jazykové škole v měsíci březnu. Samozřejmě Vás také budeme informovat o našich plánech a nabídkách na měsíc duben. Máte se určitě na co těšit.

V projektu Měsíce jazyků jsme se v březnu věnovali francouzštině. Seznámili jsme se s Francií, francouzštinou, Francouzi a přiblížili jsme se jejich kultuře, tradicím a zvykům. Nezapomněli jsme ani na vyhlášenou francouzskou kuchyni. V dubnu nás čeká španělština. Očekávejte jen zajímavé informace. Dozvíte se něco o Španělsku, španělské kultuře, Španělech, jejich temperamentu a netradičních zvycích. To ale není zdaleka vše. Nechte se překvapit a sledujte i nadále náš projekt.

Léto se blíží, tak se nezapomeňte včas přihlásit do našich letních jazykových kurzů. Využijte velmi výhodné cenové nabídky pro letní výuku angličtiny pro děti a japonštiny. Novinkou tohoto léta jsou kurzy pro dospělé angličtiny, ruštiny a turečtiny. Vybrat si můžete z týdenních, měsíčních a dvouměsíčních kurzů. Pro děti jsme připravili 5. ročník letní školy angličtiny – příměstský tábor. Určitě se nebudou nudit. Dopoledne stráví výukou s Hocusem a Lotuskou a odpoledne se mohou těšit na zajímavé výlety. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve, léto se nezadržitelně blíží.

Do našeho týmu lektorů se v březnu připojil Mathew z USA. Studoval na univerzitě ve Vermontu. Rok působil v Rakousku a nyní již rok a půl žije v České republice. Věříme, že se mu u nás bude líbit a že obohatí náš tým rodilých mluvčích, kteří u nás učí anglický jazyk. Ostatní jsou hlavně z Velké Británie, proto věříme, že Mathew bude velkým přínosem pro studenty.

Jak jsme již zmiňovali, blíží se letní prázdniny. Ale s letními měsíci se blíží také maturity. Studenti mají jistě mnoho starostí s přijímacími zkouškami na vysokou školu a se samotnou maturitou. V případě, že Vám přijímací zkoušky nevyjdou nebo se chcete jednoduše zlepšit v cizím jazyce, budeme se na Vás těšit. Nabídka pomaturitního studia jazyků čeká právě na Vás!

Naši malí dinokrokové Hocus a Lotus se v březnu nezastavili. Absolvovali jednu ukázkovou hodinu za druhou. V kavárničce Nejkrásnější svět jsme zahájili výuku angličtiny pro děti do 3 let a i nadále přijímáme přihlášky. Nikdy není pozdě začít! Vydali se také za dětmi do Technického muzea v Brně. Pokud se o našich malých kamarádech chcete dozvědět více, přečtěte si článek, který napsali. Ani v dubnu nebudou zahálet. Vydají se do mateřského centra Balónky v Blažovicích. Děti se na ně už určitě těší.

V dubnu budeme pořádat jednodenní kaligrafický workshop. Není určen jen pro milovníky Japonska a japonské kultury, ale také pro všechny, kdo se chtějí odprostit od každodenních starostí, shonů a zmatků. U kaligrafie se zklidníte, uvolníte a prožijete příjemné chvíle se štětcem v ruce.

Nezapomeňte ani na naše kulinářské kurzy, které pro Vás pořádáme každý měsíc. Můžete si o nich také přečíst zajímavý článek, který jsme publikovali.

Za celý tým jazykové školy Light Point Vám přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a budeme se na Vás těšit zase příští měsíc.

S pozdravem,
Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:
Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus
Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus
Skype: lightpointcz