slider_vip_02

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

podzim je ve své plné kráse a my se můžeme těšit z pestrých podzimních barev. Většina z nás si již zvykla na nový harmonogram, který nám přinesl nový školní rok. Výukové prostory se naplnily novými studenty a jazykové kurzy jsou téměř plně obsazeny. Poslední volná místa naleznete na našich stránkách.

Listopadový měsíc věnuje jazyková škola Light Point přípravě na Vánoce. I když se to může zdát poněkud brzy, chceme vám usnadnit čas při výběru vánočních dárků.  Na našich stránkách naleznete celou sérii zážitkových kurzů, které potěší vaše nejbližší. Stačí si jen objednat dárkový poukaz. Volit můžete z kulinářských kurzů (sushi, obentó, indická kuchyně, izraelská kuchyně),  kreativních kurzů (kanzashi, květinová siesta, kaligrafie) a vzdělávacích kurzů (jazyková animace, Manga v japonštině). 

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V říjnu jsme se společně vydali do Afriky, konkrétně na Kapverdy.

V listopadu se zaměříme na tradice Vánoc ve světě. Sledujte novinky na našem webu a zjistěte tak více o tom co se děje za hranicemi České republiky.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz