LETNI JAZYKOVE KURZY V

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

máme před sebou dva měsíce „prázdnin“! I když většina z nás bude i po dobu letních prázdnin v plném pracovním nasazení, můžeme si letní dny zpříjemnit posezením venku a načerpáním energie ze sluníčka na zbytek kalendářního roku.

Závěr školního roku byl v jazykové škole Light Point hektický. Loučili jsme se studenty pomaturitního studia, rozdávaly se vysvědčení a pilně jsme pracovali na nabídce kurzů na další školní rok. Díky akreditacím MŠMT ČR, které jsme obdržely v druhé polovině školního roku 2013/ 2014, se můžete těšit na výhodnější kurzovné, které není zatíženo sazbou DPH.

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY – od 30.6. – 5.9.2014

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku kurzů na letní prázdniny. Můžete si vybrat týdenní intenzivní studium nebo celoprázdninové kurzy, které budou probíhat ve venkovních prostorách jazykové školy ve večerních hodinách. Kompletní nabídku kurzů naleznete na našich stránkách!

Léto můžete také strávit v partnerských jazykových školách v zahraničí. Rádi vám zprostředkujeme letní intenzivní kurzy ve Velké Británii, na Maltě nebo v Japonsku. Stačí si jen vybrat. Cenovou kalkulaci zašleme na vyžádání.

CELOROČNÍ JAZYKOVÉ KURZY – od 15.9. – 30.6.2015

Jazykové a zážitkové kurzy jazykové školy Light Point můžete objednávat online na našich webových stránkách. Výuka bude probíhat tak jako v předchozím školním roce v učebnách na Vítězslavy Kaprálové 14 – Černovice, Kolišti 21 – Centrum města, Kotlanove 7 – Líšeň.

Kompletní seznam kurzů naleznete ZDE.

POMATURITNÍ STUDIUM 2014/ 2015

Jazyková škola je držitelem několika akreditací a je současně i zapsána ve vyhlášce MŠMT, čímž jsme získali oprávnění k poskytování celoročních pomaturitních kurzů se statusem studenta. Jako jediná škola na Moravě jsme oprávněni vyučovat JAPONŠTINU! Nabízíme pomaturitní studium jednojazyčné i dvojjazyčné:

ANGLIČTINA – JAPONŠTINA – RUŠTINA

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V červnu jste se dozvěděli zajímavosti o Itálii. Na červenec jsem zvolili aktuální téma a to rady a tipy před odjezdem na dovolenou, pod názvem ABECEDA LÉTA.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy vám přeji krásné léto!

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz