13.vyroci

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

květen je beze sporu pro jazykovou školu měsíc k oslavám!

  • V polovině května jazyková škola oslaví 13 let na českém trhu. Velké díky patří především vám, protože bez vás bychom se na trhu neudrželi. Těší nás váš zájem o naše jazykové služby a pevně věříme, že i nadále budete našimi „fanoušky“. Slavte s námi a objednejte si dne 17.5.2015 letní jazykový kurz se slevou 13%. Volit můžete z jazykových kurzů: japonština, ruština, turečtina a angličtina. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.
  • Na konci května oslavíme 3. narozeniny našich maskotů dinokroků Hocuse a Lotusky, kteří věrně provázejí naše nejmenší studenty dobrodružstvími v 5ti světových jazycích. Jejich narozeniny datujeme k 29.5., protože v tento den, jsme obdrželi akreditaci MŠMT ČR k poskytování akreditované metodiky The avdentures of Hocus and Lotus. Narozeninové párty dinokroků budou probíhat v Brně i v Praze. Nenechte si ujít v sobotu 30.5.2015 velkou slávu a přijďte se bavit s námi!
  • V neposlední řadě, máme ještě jeden důvod k oslavám. K 29.4.2015 jazyková škola Light Point obdržela další akreditaci a to pro výuku španělského jazyka. Od září se můžete těšit na nabídku jazykových kurzů španělštiny pro začátečníky, mírně-pokročilé a pokročilé!

Dnešní SVÁTEK PRÁCE slavíme společně s fanoušky japonského ANIME a MANGA na brněnském výstavišti. Festival ANIMEFEST probíhá celý víkend a můžete se těšit na spoustu workshopů, soutěží, prezentací, japonských pochutin a přednášek. Jazyková škola Light Point vám představí umění japonské kaligrafie. Na stánku jazykové školy si můžete nechat napsat japonský znak KANJI na tričko, zakoupit učebnice japonského jazyka, nebo ponožky s japonskou krajkou od Mikešky či japonské náušnice a přívěsky od Nao Higano. Těšíme se na vás 🙂

V květnu se můžete těšit na zážitkové kurzy Sushi, Carving a Kaligrafie! Pro děti máme bohatý program, která bude probíhat v Brně, Praze a Břeclavi. Navštivte naše stránky Hocus a Lotus a  užijte si jaro s námi!

JAZYKOVÉ KURZY LÉTO 2015

Již jsme pro vás vypsali jazykové kurzy na léto 2015! Nabídka je opět pestrá. Můžete volit mezi týdenními intenzivními kurzy, měsíčními a dvouměsíčními. Letos nabízíme jazyky:

  • japonština
  • ruština
  • angličtina
  • turečtina

Kompletní informace o termínech a cenách kurzů naleznete na našich stránkách – jazykové kurzy pro veřejnost.

Pro vaše ratolesti jsme připravili společně s dinokroky dobrodružné příměstské tábory v Brně a Praze.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy Vám přejeme příjemné prožití Velikonoc!

Veronika Ivakina

Jazyková škola Light Point, s.r.o

Kde nás také najdete:

•  Facebook : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Google+ : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Skype : lightpointcz