lightpoint_rgb_simple_negative

Jazyková škola Light Point obdržela další akreditaci MŠMT ČR. Letos jsme se zaměřili na španělský jazyk! Od září se můžete těšit na ještě širší nabídku akreditovaných jazykových kurzů.

Jazyková škola Light Point nabízí akreditované jazykové kurzy v rámci DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků) od roku 2012. Jako první akreditovaný program nabízela jazyková škola Light Point, kurz pro Magické lektorky, který je akreditován pod názvem The adventures of Hocus and Lotus. Akreditace byla udělena pro 5 jazyků – angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština. Zmíněný akreditovaný kurz se zaměřuje na výuku dětí v mateřských školách a základních školách I. stupně, proto je vhodný pro učitele MŠ, ZŠ, pedagogy volného času a speciální pedagogy.

V roce 2014 jsme rozšířili naše nabídku akreditovaných kurzů pro učitele jazyků 1. stupeň ZŠ, učitelé 2. stupeň ZŠ, učitelé gymnázií, učitelé MŠ, učitelé SOŠ a SOU, učitelé VOŠ a to hned v 5 jazycích – angličtina, němčina, francouzština, japonština, ruština. 

Letos jsme přidali k výše uvedeným akreditacím ještě španělský jazyk! Vzhledem k tomu, že akreditace udělená v roce 2012 již pozbyla platnosti, nezapomněli jsme ani na její obnovení. Rozhodnutí akreditační komise je vám k dipozici na našich stránkách ZDE.

Pevně věříme, že vás naše šíře i kvalita služeb bude i nadále naplňovat a setkáme se opět v jednom z námi nabízených kurzů.

Předchozí články týkající se akreditací naleznete ZDE.

Vaše jazyková škola Light Point