babylon_logoJazyková škola Babylon klade velký důraz na přátelskou atmosféru a navázání dobrých vztahů mezi studenty, lektory a hostitelskými rodinami. Jazyková škola je akreditovaná British Council, English UK, Cambridge Assessment centra a LCCI. Její předností je i umístění v centru města Salisbury v anglickém hrabství Wiltshire.

 

Chci se dozvědět více!

Typy jazykových kurzů

Intenzivní kurzy angličtiny

schoolIntenzivní kurz obecné angličtiny je určen studentům všech jazykových úrovní a je vyučován pouze kvalifikovanými lektory. Kurzy začínají každé pondělí, na všech jazykových úrovních (začátečníci, středně pokročilý, pokročilý). Studujete 25 hodin týdně po dobu minimálně 2 týdnů ve skupině 4-12 studentů. Výuka probíhá od 9:00 – 12:30 hod a od 13:30 do 15:30 v rozsahu 5 vyučovacích hodin za den. Na konci každého týdne studenti píší test určující míru zlepšení ve znalostech angličtiny. Odpolední výuka se věnuje především konverzačním tématům a akademické angličtině.

Full-time kurzy angličtiny

full timeKurz se zaměřuje na obecnou angličtinu všech jazykových úrovních. Do skupin budete rozděleni na základě vstupního testu. Kurzy jsou vždy zahájeny v pondělí a minimální délka pobytu jsou 2 týdny.  Výuka probíhá pod vedením kvalifikovaných rodilých mluvčích. Na konci každého týdne studenti píší test určující míru zlepšení ve znalostech angličtiny. Angličtina na „plný úvazek“ probíhá v rozsahu 15 vyučovacích hodin týdně, v čase od 9:00-12:30 hod s 30 min pauzou. 

 

Part-time kurzy angličtiny

free timeKurz se zaměřuje na obecnou angličtinu s výukou v rozsahu 9 vyučovacích hodin týdně. Výuka probíhá v PO, ST a PÁ od 9:00 hod do 12:30 hod s 30 min pauzou. Ve výuce se klade důraz na gramatiku, britskou výslovnost, čtení, psaní, poslech a v neposlední řadě na konverzaci. Každý výukový den studenti obdrží domácí úkoly, které upevní znalosti získané v čase výuky.

 

Business English

blog-img7

Kurzy obchodní angličtiny jsou lektorovány zkušenými a kvalifikovanými lektory v oboru podnikání, využívající moderní interaktivní výukové materiály. Kurz může zahrnovat i návštěvu odborníků z různých odvětví. Kurzy obchodní angličtiny jsou „šité na míru“ pro individuální zájemce, skupinu obchodních partnerů nebo zaměstnanců. Kurzy obchodní angličtiny se mohou přizpůsobit rozsahem studia vašim potřebám (25 vyučovacích hodin týdně nebo 15 vyučovacích hodin týdně).

 

Ubytování

Hostitelská rodina

Pobyt v hostitelské rodině je skvělý způsob, jak procvičit a zlepšit si angličtinu, stejně jako získat nové přátele a poznat nové lidi. Ubytování v hostitelské rodině je v jednolůžkovém pokoji, s rodinou sdílíte sociální zařízení a společné prostory jako je kuchyně, obývací pokoj atd. Stravování je formou polopenze (snídaně a večeře). Každý student má k dispozici čistě uklizený pokoj s psacím stolem, odpovídající úložný prostor pro oblečení a pohodlnou postel s týdenní výměnou ložního prádla, přiměřený přístup k pračce, možnost se osprchovat každý den v teplé vodě, ručníky, dostatek světla a tepla.

Hostitelská rodina program PLUS

Pobyt v hostitelské rodině PLUS je vhodný pro starší studenty, kteří vyžadují větší komfort. Ubytování zahrnuje nejen vlastní pokoj, ale i sociální zařízení a zařízení domu.

Formulář – studium v zahraničí