Languages United Languages United Ltd. je menší jazyková škola, akreditovaná British Council a prověřená nezávislou školní inspekcí ve Velké Británii. Jejím sídlem je krásné historické město Bath v jihozápadní Anglii. Úzce spolupracuje s Královskou jazykovou školou v Portugalsku a mnoha dalšími institucemi po celém světě.

 

Chci se dozvědět více!

Typy jazykových kurzů

Obecná angličtina

General English

Je určena pro všechny bez ohledu na předchozí úroveň znalostí. Během této výuky se zlepšíte v konverzaci, poslechu, psaní, čtení, zdokonalíte si gramatické znalosti s dostatkem příležitostí procvičování všech těchto dovedností. Kurzy začínají každé pondělí, na všech jazykových úrovních (začátečníci, středně pokročilý, pokročilý). Studujete 15h/týdně po dobu minimálně 2 týdnů ve skupině 10-15 studentů. Minimální věk studenta je 16 let.

 

Intenzivní angličtina

Intensive English
Koncept intenzivního kurzu angličtiny vychází z obecné angličtiny, ale u této formy budete studovat více hodin. Pokud je Vaše úroveň jazyka středně pokročilá nebo pokročilá, budete mít také možnost si zvolit 2x do týdne tematicky zaměřenou odpolední výuku např. na výslovnost, obchodní angličtinu, idiomy a slang, mluvení na veřejnosti a mnoho dalších témat. Kurzy začínají většinou každé pondělí, na všech jazykových úrovních (začátečníci, středně pokročilý, pokročilý). Studujete 25h/týdně po dobu minimálně 2 týdnů ve skupině 10-15 studentů. Minimální věk studenta je 16 let.

 

Letní škola

Summer school
Kurzy letní školy jsou navrženy tak, aby vám pomohly zlepšit vaši angličtinu, získat nové přátelé z celého světa a vytvořit si vzpomínky, které vydrží po celý život. Každé ráno budete studovat obecnou angličtinu, se zaměřením na všechny jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení a psaní. V odpoledních a večerních hodinách si můžete odpočinout nebo se účastnit kulturních výletů, sportovních a společenských aktivit. Kurz je vhodný jak pro jednotlivé studenty, tak i pro skupiny. Kurzy jsou rozděleny podle jazykové úrovně studentů (začátečníci, středně pokročilý, pokročilý), a věku studentů (junior – 12-15let, mládež 16-19 let, dospělí 20+, rodiny s dětmi ve věku 5-10). Kurzy probíhají v měsících červenec, srpen a září, 15h/týdně výuky + odpolední exkurze a aktivity. Minimální doba studia jsou 2 týdny. V neděli se pořádají fakultativní výlety, které jsou za příplatek.

Ubytování

Hostitelská rodina

Homestay

Pobyt v hostitelské rodině je skvělý způsob, jak procvičit a zlepšit si angličtinu, stejně jako získat nové přátele a poznat nové lidi. Většina ubytování má k dispozici dvoulůžkový pokoj. Na požádání jsou k dispozici i jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou. Stravování může být formou polopenze (dvě jídla za den) nebo plná penze (tři jídla za den). Každý student má k dispozici čistě uklizený pokoj s psacím stolem, odpovídající úložný prostor pro oblečení a pohodlnou postel s týdenní výměnou ložního prádla, přiměřený přístup k pračce, možnost se osprchovat každý den v teplé vodě, ručníky, dostatek světla a tepla.

Hostel

Hostel
Youth Hostel YMCA je vzdálen pouze dvě minuty chůze od školy. V závislosti na dostupnosti, je možné domluvit individuální nebo skupinové ubytování v hostelu.
YMCA se nachází v centru města, v blízkosti všech hlavních turistických atrakcí, obchodů, restaurací, Bath Rugby klubu, hospod a podobně. Hosté v YMCA mohou také využívat jejich fantastický fitness centrum s obrovskými tělocvičnami, ale i saunou sloužící k odpočinku.

 

Hostel YMCA nabízí:

  • Kontinentální snídaně (v ceně)
  • Ložní prádlo (v ceně)
  • 24 hodin recepce
  • Přístup k internetu
  • Prádelnu
  • Pronájem ručníků
  • Bezpečnostní skříňky / úschovna zavazadel
  • Fitness centrum
  • Telefon / fax

Formulář – studium v zahraničí