logo - Kings CollegesKings Colleges tvoří skupinu mezinárodních škol ve Velké Británii a USA, specializují se nejen na jazykové kurzy, ale i na přípravné kurzy na vysokou školu. Kings Colleges byla založena již v roce 1957, je akreditovaná British Council a prověřená nezávislou školní inspekci ve Velké Británii. Můžeme ji najít ve městech Bournemouth, Londýně a Oxfordu. Vyučující lektoři jsou plně kvalifikovaní. Při výuce používají komunikativní přístup k učení jazyka, který podporuje interakci ve třídě, s cílem najít nejlepší přístup výuky pro každého studenta.

Kings London College se nachází na zeleném předměstí Londýna zvané Beckenham jen 17 minut vlakem do centra města. Škola je vybavena učebnami s interaktivními tabulemi, PC centrum, zdarma wi-fi připojením, knihovnu. Svůj volný čas můžete trávit ve sportovním centru, které se nachází v blízkosti školy. Za poplatek lze využívat bazén, posilovnu, taneční studio, kosmetické studio a centrum zdraví, sportovní hřiště. Místní kavárna s jídelnou nabízí velký výběr jídla (i vegetariánská).

Kings Bournemouth se nachází v elegantní rezidenční čtvrti obklopené zahradami s trávníky a terasou pro relaxaci venku. Je pouhých 5-10 minut chůze od centra města a pláže. Učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi, které pomáhají výuku oživit. Zdarma máte k dispozici připojení k internetu, PC centrum, kde můžete pracovat na projektech ve svém volném čase, online jazykový vzdělávací software k procvičení angličtiny, knihovnu, video knihovnu. Svůj volný čas lze trávit v zahradě, hrát basketbal, volejbal, badminton, tenis, stolní tenis, nebo navštívit mini-kino, posilovnu, aerobik s kvalifikovaným instruktorem. Místní snack bar nabízí široký výběr nápojů a lehkého občerstvení, hlavní restaurace výběr teplého jídla včetně vegetariánského.

Kings Oxford se nachází v hezké a klidné vilové čtvrti jen 10 minut autobusem od centra města, v blízkosti jsou obchody, bary, restaurace, knihovna, sportovní centrum a bazén. Učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi, laboratoří fyziky a speciálním uměleckým ateliérem určený pro výuku malování, kreslení a modelování. K dispozici máte PC centrum, kde můžete pracovat na projektech ve svém volném čase, knihovnu, bezplatné bezdrátové připojení. Svůj volný čas můžete trávit v zahradě, dále máte za zvýhodněné ceny k dispozici saunu, bazén, posilovnu. Kavárna je v centru školy, nabízí denně široký výběr vynikajících teplých obědů a různé občerstvení a nápoje, je vybavená wifi připojením.

Chci se dozvědět více!

Jazykové kurzy

Obecná angličtina

Obecná angličtina - Kings CollegesVýuka angličtiny na Kings není jen nejlepší způsob učení, je to také skvělá zábava. Budete rozvíjet své dovednosti, protože budete kombinovat své lekce se spoustou praxe i mimo vyučování. Budete také trávit skvělý čas s novými přáteli z celého světa, využívat angličtinu ke komunikaci mezi sebou, a to jak v průběhu kurzu, tak i dlouho poté, co jste skončili. Výuka v kurzu obecné angličtiny rozvíjí klíčové jazykové dovednosti (čtení, psaní, naslouchání, mluvení, pochopení, gramatika, slovník, výslovnost).

Kurzy začínají každé pondělí, minimální délka jsou dva týdny, maximálně 14 studentů ve třídě, minimální věk studenta 16 let, výuka pro všechny jazykové úrovně, rozdílná intenzita – základní (20h/týdně), intenzivní kurz (28h/týdně + až 4h aktivit týdně pod vedením učitele – podmíněno délkou kurzu), super intenzivní kurz (36h/týdně).

 

One-to-one

One-to-one - Kings CollegesVýuka touto formou probíhá od září do června. Můžete mít one-to-one lekce ke zlepšení specifické oblasti, slovní zásoby, idiomů nebo výslovnosti. Nabízené lekce jsou zaměřené na obchodní angličtinu, gramatiku, na konverzaci nebo na přípravu ke zkoušce. One-to-one výuka ve specializovaných oblastech, jako je právní angličtina nebo zaměřená na účetnictví, jsou k dispozici podle zvláštního ujednání. Tato forma výuky je ideální těsně před zkouškou nebo přijímacím pohovorem.

 

 

Letní škola

Summer school - Kings CollegesLetní kurz nabízí kombinaci výuky anglického jazyka a programu volitelných sportů a aktivit, včetně výletů. Kurzy probíhají v měsících červen až srpen, délka kurzu 2-11 týdnů, maximálně 15 studentů ve třídě, minimální věk studenta je 16 let, výuka pro všechny úrovně jazyka, obsahuje 20h/týdně a koná se v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Program činností se mění každý týden a zahrnuje nejméně 2-3 sporty a různé aktivity. Každý týden se organizují celodenní exkurze, které jsou zahrnuty v ceně. Škola nabízí zdarma sport a různé aktivity (volejbal, fotbal, tanec, stolní tenis, honba za pokladem, lesní procházky, mini-olympiáda, plážový hry, kabaret, bingo, karaoke, výtvarný klub, talent show, pikniky, plážové večírky). Aktivity za příplatek zahrnují návštěvy kina, divadla, bowlingu, bruslení, kulturní návštěvy, minigolf, plavání, lukostřelbu, výlety lodí a grilování.

Ubytování

Hostitelská rodina

homestay - Kings CollegesJe skvělý způsob, jak zažít skutečnou kulturu Anglie v bezpečném prostředí.

Ubytování v hostitelské rodině je možné zajistit s polopenzí, plnou penzí, bez jídla (rodina umožňuje používat kuchyňské zázemí domu, ale budete si muset nakoupit vlastní jídlo). K dispozici jsou po celý rok jednolůžkové i dvoulůžkové plně zařízené pokoje, včetně ložního prádla a jeho výměny (ručníky vlastní), pračku 1x týdně, používání internetu. Vzdálenost od školy max. 30 minut chůze.

Varianta ubytování – extra zajišťuje určitý nadstandardní komfort oproti běžnému ubytování (velkou dobře zařízenou ložnici s vlastní koupelnou, TV na pokoji) a je možné ho zajistit pouze v Londýně a Bournemouth.

Studentské ubytovny

studentské ubytovny - Kings CollegesDisponujeme celou řadou vysoce kvalitního ubytování pro více nezávislé studenty na ubytovnách. Ubytování může být například zajištěno pokojem ve studentském bytě, nebo pokojem v rodinném hotelu, přímo na univerzitě apod. Tento typ ubytování je nabízen pouze v Oxfordu a Bournemouth. Je určeno pro studenty starších 16 let. Stravování je nabízeno buď formou polopenze, nebo vlastní. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

 

 

Formulář – studium v zahraničí