Logo - Am Language SchoolJazyková škola Am Language Studio byla založená v roce 1987 a nachází se v  primárně turistické oblasti Sliema. Klima na Maltě je silně ovlivněné mořem a je typicky středomořské, ostrovy mají velmi slunné počasí. Malta je dvojjazyčný ostrov. Maltština a angličtina jsou jejími oficiálními jazyky. Jazyková škola má centrum jak pro dospělé tak i pro mládež. Plně klimatizované prostory jsou vybavené interaktivními tabulemi, centrum má audio-vizuální místnost, jazykovou laboratoř, internetový koutek, wi-fi připojení, střešní zahradu a kavárnu.

Chci se dozvědět více!

Jazykové kurzy

Obecná angličtina

Obecná angličtina - Am Language StudioNejoblíbenější kurz je navržen tak, aby studenti získali solidní úvod do anglického jazyka. Věnuje zvláštní pozornost gramatice, slovní zásobě, konverzaci a výslovnosti. Zatímco výukové texty a audio zařízení tvoří základ lekce, učitelé podporují použití jazyka prostřednictvím hraní rolí, řešení problémů, diskuse a vyprávění příběhů. Výuka je rozdělená do 6 úrovní, minimální věk je 18 let, maximálně 12 studentů ve skupině, 20 lekcí/týden.

Je nabízena i intenzivní forma výuky se 30 lekcemi/týden, kdy absolvujete obecný kurz angličtiny plus máte další 2 skupinové sezení za den po 45 minutách, ve kterých máte možnost upevnit a procvičit své aktuálně získané znalosti.

Obchodní angličtina

Obchodní angličtina - Am Language SchoolS procesem globalizace si jsou lidé vědomi skutečnosti, že angličtina je jazykem moderního obchodu. V rámci kurzu se pracuje se základními každodenními situacemi jako navázání telefonního hovoru, aspekty jednání, prezentace faktů a čísel, jednání se zákazníky odpovídající profesionální úrovni. Kurz je určen podle specifických potřeb studentů a jejich budoucích cílů. Výuka je rozdělená do 4 jazykových úrovní, minimální věk je 18 let, maximálně je 10 studentů ve skupině, 20 lekcí/týden.

Intenzivní forma obchodní angličtiny obsahuje 30 lekcí/týden, Výuka je rozdělená do 4 jazykových úrovní, minimální věk je 18 let, maximálně je 12 studentů ve skupině.

Angličtina pro specifické účely se konkrétně zaměřuje na určité obory např. na lékařskou angličtinu, právní angličtinu, angličtinu cestovního ruchu, a jiné.

Angličtina pro děti

Pomozte svým dětem porazit v létě nudu a vyzkoušet něco nového! Zapište Vaše dítě na jazykový kurz a otevřete mu brzy cestu k novým příležitostem. Dejte svým dětem možnost začít se učit angličtinu na slunném, bezpečném ostrově Malty. Tento kurz je nabízen pouze v průběhu letní sezóny – červenec a srpen, který obsahuje výuku každé ráno od 9:00 do 12:30.

Studenti absolvují výuku v jedné ze soukromých škol na Maltě, která se věnuje mladým studentům. Studenti jsou v kolektivu s ostatními studenty jiných národností, v plně podpůrném prostředí, které oživuje učení anglického jazyka mladých studentů. Výuka je rozdělená do 6 jazykových úrovní, věk dítěte je 8-13 let, maximálně 15 studentů ve skupině, 20 lekcí/týden.

Angličtina pro mládež

Angličtina pro děti - Am Language studioKurzy angličtiny pro mládež jsou nabízeny v průběhu Velikonoc a letní sezóny na Maltě. Kurz věnuje zvláštní pozornost gramatice, slovní zásobě, konverzaci a výslovnosti. Zatímco konvenční texty a audio zařízení tvoří základ lekce struktury, učitelé podporují použití jazyka prostřednictvím hraní rolí, řešení problémů, diskuse a vyprávění příběhů. Výuka je rozdělená do 6 jazykových úrovní, věk studenta je 13-18 let, maximálně 15 studentů ve skupině, 20 lekcí/týden.

 

 

Ubytování

Hostitelská rodina

Host-Family - Am Lnaguage StudioJe to ideální volba pro studenty, kteří chtějí procvičit svou angličtinu a zkušenost se životem na Maltě za přijatelnou cenu. Pobyt je zajištěn v anglicky mluvící maltské rodině, pokoje jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové mající společné sociální zařízení, volba stravování je snídaně nebo polopenze.

Executive ubytování – budete umístěni v jedné místnosti, s vlastním sociálním zařízením jako jediný student v rodině, není-li výslovně požadováno jinak, jedná se o vyšší standardní typ ubytování s přístupem na internet.

 

Apartmán

Apartmány - Am Language StudioNejlepší volbou ubytování při zachování větší nezávislosti, s možností vařit si vlastní jídlo a zároveň se těšit ze společnosti jiných studentů z různých zemí. Apartmány jsou centrálně umístěny v blízkosti kaváren, barů, restaurací, obchodů a autobusů s maximální docházkovou vzdáleností do školy 15 minut. Apartmány jsou různé co do velikosti a vybavenosti.

 

 

Hotel

hotel - Am Language StudioS výběrem 3, 4 a 5 hvězdičkových hotelů jsme schopni nabídnout variantu, která bude nejvhodnější podle Vašeho vkusu a rozpočtu. Napište nám, rádi Vám pomůžeme najít pro Vás nejlepší alternativu.

 

 

 

Formulář – studium v zahraničí