InlinguaJazyková škola Inlinqua London se nachází v Clerkenwell, v proslulé módní části Londýna plné stylových barů a restaurací, kousek od londýnské finanční čtvrti, a živé nákupní oblasti West End, ale i několika hlavních památek a zajímavostí, jako je muzeum v Londýně a katedrála Sv. Pavla.

Jazyková škola se nachází v soukromé zahradě, které poskytuje příjemné prostředí pro své studenty, kteří si chtějí zdokonalit své jazykové dovednosti. K základnímu vybavení patří interaktivní tabule, bezplatné využití počítačů, zdarma wi-fi v celé budově a dobře zásobenou knihovnu tištěných a elektronických studijních materiálů.

Inlinqua London je součástí globální sítě jazykových škol se 345 centry ve 45 zemích na 5 kontinentech mající více než 30 let zkušeností. Ve Velké Británii můžete navštívit kromě londýnské jazykové školy také jazyková centra Inlinqua v Cardiffu, Cheltenhamu, Dublinu, Edinburgu, Manchester.

Chci se dozvědět více!

Jazykové kurzy

Obecná angličtina

Obecná angličtina-InlinguaTento kurz se zaměřuje na posílení a budování klíčových oblastí jako je gramatika, rozšíření rozsahu slovní zásoby, zlepšení výslovnosti. Provádí se různé interaktivní úkoly vedoucí k plynulé komunikační dovednosti. Kurz je rozdělen do pěti jazykových úrovní. První úroveň obsahuje 30h, ostatní úrovně 30-60h. Studium probíhá v rozsahu 25h/týdně v malých skupinkách.

 

 

 

Obchodní angličtina

Business English - InlinguaKurz je zaměřen na rozvoj znalostí anglického jazyka v obchodním kontextu. Je vhodný pro studenty všech úrovní, kteří potřebují používat angličtinu v profesionálních situacích, jako jsou setkání, jednání, prezentace.

Studenti se naučí vyjadřovat s větší lehkostí a důvěrou, která bude mít pozitivní dopad na jejich obchodní jednání. Kurz je rozdělen do pěti jazykových úrovní. První úroveň obsahuje 30-40h, ostatní úrovně 30-60h. Studium probíhá v rozsahu 25h/týdně v malých skupinkách.

 

Kombinované kurzy

Combined courses - InlinguaStudenti mohou kombinovat skupinový trénink v dopoledních hodinách s výukou one-to-one v odpoledních hodinách. Trénink 1:1 je obvykle rezervován pro 10 nebo 15 hodin týdně. Je však možné uspořádat alternativní množství individuálních hodin 1:1 na požádání.

 

 

 

Studium ve více jazykových centrech

Pokud máte zájem studovat jazykové kurzy v různých jazykových centrech, Inlingua Vám zajistí kontinuitu při tréninku jak skupinových kurzů, tak i kurzů 1:1. Vzhledem k tomu, že máme ve Velké Británii celkem 6 Inlinqua center (Londýn, Cardiff, Cheltenham, Dublin, Edinburg, Manchester), můžete kombinovat, například týdenní školení v Londýně s druhým týdnem v jiném městě. Tímto způsobem se obohatíte o různé zážitky, se zajištěním plynulého pokračování svého vzdělávacího programu.

Ubytování

Hostitelská rodina

host family - InlinguaŽivot v hostitelské rodině je skvělá volba pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve svém vzdělávání i mimo vyučování. Život s britskou rodinou dodává osobní rozměr návštěvy a zkušenosti z pobytu v zahraničí. Stravování je zajištěno formou polopenze. Ubytování je rozděleno do dvou kategorií:

Standardní: Ubytování je vzdáleno do 60 minut jízdy od školy (cestovní zóna 3,4). Pokoje jsou vybaveny standardně, buď v domě, nebo bytě se společnou koupelnou.

Luxusní: Nachází se v cestovních zónách Londýna 1 a 2, v této kategorii je nabízen vysoký standard ubytování hostitelské rodiny, pokoje s vlastní koupelnou.

Hotel

hotel- Inlingua

V případě zájmu o ubytování na hotelu, Vám můžeme zaslat seznam doporučených hotelů, které jsou umístěné v blízkosti centra za příznivé ceny.

 

 

 

Apartmán

Apartmány - InlinguaUbytování v apartmánu je vynikajícím řešením pro studenty, kteří potřebují více místa a flexibility, než může nabídnout hotelový pokoj.

Můžete si vybrat mezi garsonkou a apartmánem s jednou ložnicí, nebo dokonce větším bytem. Apartmány mají ložnici a obývací prostor, vlastní koupelnu, kuchyňský kout, nebo plně vybavenou kuchyň. Týdenní úklid a výměna ložního prádla je zahrnuta v ceně.

 

Formulář – studium v zahraničí