logo_linguamaniaLinguamania je menší jazyková škola poskytující kurzy španělského jazyka pro cizince od roku 2005. Jazyková škola je členem Asociace jazykových škol a FIDESCU, jako akreditované centrum zajišťující jazykové zkoušky D.I.E. (Diploma Internacianal de Espaňol). Jazyková škola Linguamania je situována na severozápadě Španělska,  v Olivovém městě Vigo. Leží v jednom ze zálivů Rias Baixas na pobřeží Atlantického oceánu.

Chci se dozvědět více!

Typy jazykových kurzů

Intenzivní kurzy španělštiny

skupinova_vyukaIntenzivní kurz španělského jazyka nabízí 20 vyučovacích hodiny týdně (vyučovací hodina je v rozsahu 45 min) od pondělí do pátku, v čase od 10:00 do 13:30 hod. Výukové skupinky (3 – 7 studentů) jsou rozděleny dle jazykových znalostí (začátečníci, mírně-pokročilí a pokročilí). Kromě španělského jazyka se studenti seznámí s kulturními odlišnostmi Galicie a Španělska. Minimální délka pobytu jsou 2 týdny. Letní kurzy probíhají každoročně od začátku května do konce září. Kurz je vhodný pro studenty od 17 let.

Individuální výuka španělského jazyka

2studentiPokud hledáte více flexibilní výukový program, můžete volit výuku formou individuálního studia. V rámci individuálního studia si můžete volit vlastní obsah studia a témata výuky. Rozsah vyučovací hodiny v rámci individuální výuky je 55 minut. Pokud se chystáte studovat s kamarádem či kolegou, který/ á má stejnou jazykovou úroveň, můžete sdílet studijní program. Čas výuky přizpůsobíme vašim potřebám. Časový harmonogram a ceny jsou připraveny na vyžádání. Kurz je zakončen certifikátem, který obsahuje délku, rozsah studia a získané jazykové dovednosti.

.

Příprava na jazykové zkoušky DELE

Jazykový kurz vás připraví na oficiální jazykové zkoušky DELE. Cena za složení jazykové zkoušky není zahrnuta v ceně kurzovného. Jazykovou zkoušku můžete složit přímo ve Španělsku nebo kdekoliv na světě, dle vlastního uvážení.

Extenzivní kurzy španělského jazyka

V případě, že chcete skloubit studium s pracovními povinnostmi, můžete využít nabídky 2 x 2 vyučovací hodiny španělského jazyka týdně. Výuka probíhá v odpoledních nebo večerních hodinách. Výukové skupinky se otvírají dle zájmu ze strany studentů. Pro au-pair jsou k dispozici lekce během dopoledních hodin. Přesné informace vám rádi sdělíme na vyžádání.

Ubytování

Hostitelská rodina

Pobyt v hostitelské rodině je skvělý způsob, jak procvičit a zlepšit si španělštinu, stejně jako získat nové přátele a poznat nové lidi. V hostitelské rodině budete mít k dispozici vlastní ložnici, společně budete užívat kuchyň,obývací pokoj a sociální zařízení. Stravování může být formou polopenze (dvě jídla za den) nebo pouze se snídaní. Každý student má k dispozici čistě uklizený pokoj s psacím stolem, odpovídající úložný prostor pro oblečení a pohodlnou postel s týdenní výměnou ložního prádla, přiměřený přístup k pračce, možnost se osprchovat každý den v teplé vodě, ručníky, dostatek světla a tepla.

Hostel

Youth Hostel Residencia Altamar je ideální ubytování pro studentské skupiny. Ubytování je možné rezervovat pouze v průběhu letních prázdnin červenec a srpen. Hostel nabízí stravování formou polopenze (dvě jídla za den) nebo plné penze (3 jídla za den).

 Formulář – studium v zahraničí