Velikonoce

Milí studenti, obchodní partneři a přátelé jazykové školy Light Point, 

první čtvrtletí roku 2015 je za námi. V březnu se jazyková škola Light Point zúčastnila hned několika zajímavých akcí a v dubnu tomu nebude jinak. Pro ty z vás, kteří nesledují naši činnost pravidelně, máme malou rekapitulaci.

Začátkem března jsem se společně s naším dětským programem vydali na veletrh Pro dítě na brněnském výstaviště a následně do Prahy na veletrh Lingua Show & Jobs Expo. Na obou veletrzích jsme měli možnost seznámit širokou veřejnost s akreditovanou metodikou výuky jazyků pro děti ve věku 1,5 roku až do 10 let, The adventures of Hocus and Lotus. Konec měsíce se již nesl v duchu Velikonoc, které jsme oslavili s dětmi v Brně-Černovicích.

Naši nabídku zážitkových kurzů, jsme měli příležitost představit v rámci Festivalu japonského filmu a kultury v Univerzitním kině Scala v Brně, kde jsme zajistili kaligrafický workshop pro návštěvníky festivalu. Konaly se také workshopy v jazykové škole a to hned dva: SUSHI a CARVING.

V dubnu se můžete těšit na zážitkové kurzy Sushi, Carving, Kaligrafie a Indické kuchyně! Pro děti máme bohatý program, která bude probíhat v Brně, Praze a Břeclavi. Navštivte naše stránky Hocus a Lotus a  užijte si jaro s námi!

JAZYKOVÉ KURZY LÉTO 2015

Již jsme pro vás vypsali jazykové kurzy na léto 2015! Nabídka je opět pestrá. Můžete volit mezi týdenními intenzivními kurzy, měsíčními a dvouměsíčními. Letos nabízíme jazyky:

  • japonština
  • ruština
  • angličtina
  • turečtina

Kompletní informace o termínech a cenách kurzů naleznete na našich stránkách – jazykové kurzy pro veřejnost.

Pro vaše ratolesti jsme připravili společně s dinokroky dobrodružné příměstské tábory v Brně a Praze.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

knihy

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy Vám přejeme příjemné prožití Velikonoc!

Veronika Ivakina

Jazyková škola Light Point, s.r.o

Kde nás také najdete:

•  Facebook : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Google+ : jazyková škola  Light Point , sro  Hocus a Lotus

•  Skype : lightpointcz