LETNI JAZYKOVE KURZY V

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

přejeme vám poklidný a ničím nerušený Svátek práce! Je příjemné zahájit květnový měsíc prodlouženým víkendem a strávit čas venku v přírodě. V jazykové škole Light Point můžete trávit čas výuky také na čerstvém vzduchu, v zahradě pod korunami javorových stromů. Pokud jste u nás ještě nebyli, je nejvyšší čas si objednat LETNÍ JAZYKOVÝ KURZ! V průběhu května můžete využít zvýhodněných cenových nabídek 🙂

V květnu se jazyková škola Light Point, jako již tradičně, zúčastní setkání fanoušků ANIME a MANGY, které bude probíhat od 9.5.-11.5. 2014 na BVV. Už se moc těšíme na zajímavé kostýmy a bohatý program. My jsme si pro vás připravili kaligrafické workshopy, které můžete navštívit zdarma v rámci programu ANIMEFEST.

Poslední květnový víkend, 23.5.-24.5.2014 se zúčastníme programu FOOD FESTIVAL v OC Královo Pole, kde vám představíme jeden z našich nově otevřených kurzů CARVING – vyřezávání do ovoce. Na krásně zdobené ovoce se můžete přijít podívat v pátek a v sobotu od 14:00-17:00 hod.

Pokud máte děti a chcete s nimi vyrazit za zábavou nenechte si ujít naše květnové akce, které pořádáme v Brně a Praze! Hocus a Lotus slaví letos druhé narozeniny od získání akreditace MŠMT ČR, chystá se velká párty, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít! Kompletní seznam jednotlivých aktivit naleznete na našich stránkách www.hocus-lotus.cz 

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku kurzů na letní prázdniny. Můžete si vybrat týdenní intenzivní studium nebo celoprázdninové kurzy, které budou probíhat ve venkovních prostorách jazykové školy ve večerních hodinách. Pro ty z vás, kteří se rozhodnou zapsat do kurzu do 31.5.2014 jsme připravili zvýhodněné ceny! Kompletní nabídku kurzů naleznete na našich stránkách!

Léto můžete také strávit v partnerských jazykových školách v zahraničí. Rádi vám zprostředkujeme letní intenzivní kurzy ve Velké Británii, na Maltě nebo v Japonsku. Stačí si jen vybrat. Cenovou kalkulaci zašleme na vyžádání.

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V dubnu jste se dozvěděli zajímavosti o Austrálii a v květnu, se můžete těšit na Španělsko!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz