LETNI JAZYKOVE KURZY V

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

poslední měsíc školního roku 2013/2014 je před námi. Většina jazykových kurzů v JŠ Light Point se chýlí ke konci a je na čase myslet na letní měsíce. Dříve než se podíváme na nabídku letních kurzů, poohlédneme se zpět na květnový měsíc.

animefest_LP

V květnu se jazyková škola Light Point, jako již tradičně, zúčastnila setkání fanoušků ANIME a MANGY. V rámci bohatého programu jste mohli navštívit i kaligrafický workshop pod vedením lektorky Yuko.

Fotogalerii můžete navštívit na našich FB stránkách: Light Point.

 

 

CARVING

Poslední květnový víkend, 23.5.-24.5.2014 jsme prezentovali v nákupním centru Královo Pole jeden z našich zážitkových kurzů CARVING – vyřezávání do ovoce a zeleniny. Návštěvníci centra se tak měli možnost seznámit s kompletní nabídkou jazykové školy Light Point.

Fotogalerii můžete navštívit na našich FB stránkách: Light Point.

 

 

HL_narozeniny

Nezapomněli jsem ani na nejmenší! V květnu jsme měli opravdu bohatý program. Nejdříve jsem se vydali do Prahy na veletrh Svět Knihy, následovala Bambiriáda a na závěr? Oslava narozenin Hocuse a Lotusky.

Fotogalerii můžete navštívit na našich FB stránkách: Hocus & Lotus v ČR.

Kompletní seznam jednotlivých aktivit naleznete na našich stránkách www.hocus-lotus.cz 

LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku kurzů na letní prázdniny. Můžete si vybrat týdenní intenzivní studium nebo celoprázdninové kurzy, které budou probíhat ve venkovních prostorách jazykové školy ve večerních hodinách. Kompletní nabídku kurzů naleznete na našich stránkách!

Léto můžete také strávit v partnerských jazykových školách v zahraničí. Rádi vám zprostředkujeme letní intenzivní kurzy ve Velké Británii, na Maltě nebo v Japonsku. Stačí si jen vybrat. Cenovou kalkulaci zašleme na vyžádání.

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V květnu jste se dozvěděli zajímavosti o Španělsku a v červnu, se můžete těšit na Itálii!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz