slideBVV_2014
Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

máme za sebou nejkratší měsíc v roce, který většina z nás strávila u televizních obrazovek při sledování zimních olympijských her v Sochi. Děkujeme všem sportovcům za skvělou reprezentaci a přejeme jim mnoho dalších úspěchů!

V březnu čeká jazykovou školu Light Point účast na veletrhu PRODÍTĚ. Naši dinokrokové se představí v plné kráse hned ve třech jazycích – angličtině, španělštině a francouzštině. Pokud jste ještě neměli tu čest, stavte se za námi na BVV!

Rok 2014 jsme zahájili bohatou nabídkou zajímavých kurzů, které se úspěšně díky vašemu zájmu plní! Pokud jste ještě nenavštívili naše stránky s touto nabídkou a hledáte vhodný dárek na Valentýna, nechte se inspirovat:

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA:

Více o NETRADIČNÍCH KURZECH se dočtete v našem článku ZDE.

II.pololetí bude zahájeno hned po jarních prázdninách v pondělí 24.2.2014. I nadále se můžete do kurzů přihlásit pomocí našeho online formuláře na stránkách jazykové školy.

JAZYKOVÉ KURZY II. pololetí

V jazykové škole Light Point se věnujeme především těm méně tradičním jazykovým kurzů jako je:

  • HINDŠTINA
  • JAPONŠTINA
  • TUREČTINA
  • ANGLIČTINA
  • NĚMČINA
  • ČEŠTINA PRO CIZINCE

I nadále se můžete hlásit online na našich stránkách! Výuka probíhá ve třech výukových centrech v Brně – Černovice, Líšeň a Koliště.

MĚSÍCE JAZYKŮ

Na stránkách jazykové školy se můžete dočíst spoustu zajímavostí o jazycích z celého světa, o kulturních odlišnostech, zvycích a tradicích, jak se žije Čechům za hranicemi, tipy a rady kam a proč vycestovat. V únoru jste se dozvěděli zajímavosti o Švýcarsku a v březnu, se můžete těšit na Finsko!

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

V červnu jsme obdrželi novou zásilku učebnic japonštiny. Stačí si jen vybrat 🙂

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz