slider_jazyky

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

letní kurzy se pomalu chýlí ke konci. Jsme rádi, že jsme mohli společně s vámi strávit slunečné letní prázdniny ve venkovních prostorách jazykové školy a podílet se na vašem vzdělávání.

Nový školní rok, společně zahájíme již za pár týdnů. Dětské kurzy budou probíhat již od poloviny září a tak je nejvyšší čas vybrat výukové místo pro  vaše ratolesti. Kurzy pro dospělé zahajujeme na přelomu září a říjen a opět máte širokou škálu kurzů, ze kterých můžete vybírat.

JAZYKOVÉ KURZY VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/ 2016

  • Jazykové a zážitkové kurzy

Na stránkách jazykové školy Light Point najdete jazykové kurzy jak pro skupiny studentů tak pro individuální výuku. Vyučujeme více jak 15 světových jazyků a naši nabídku jsme také obohatili o kurzy zážitkové, které vás seznámí s kulturními odlišnostmi.

  • Zápis do kurzů

Do kurzu se můžete přihlásit pomocí online formuláře, který naleznete u každého kurzu, když kliknete na ID kurzu. V případě, že nejste s technikou zadobře, rádi vám pomůžeme s přihláškou po telefonu nebo osobně.

  • Výuková místa

Tak jako v loňském roce i letos můžete volit hned z několika výukových míst, kterými disponuje jazyková škole Light Point:

Koliště 21 – v prostorách na Kolišti disponujeme učebnami pro individuální i veřejné kurzy. Nově jsme zde zřídili učebnu pro naše nejmenší studenty, Hocuse a Lotusku.

Vítězslavy Kaprálové 14 – v sídle jazykové školy naleznete vedení společnosti a výukové prostory, kde probíhají zážitkové kurzy, individuální výuka a kurzy Hocus a Lotus.

Kotlanova 7 – v Kulturním centru Líšeň nabízíme především kurzy večerní pro širokou veřejnost a kurzy pro děti dle metodiky The adventures of Hocus and Lotus. POZOR na Kotlanove nebude letos probíhat zápis, proto se do kurzů hlaste online a nebo telefonicky na čísle: 603-848281.

Nenechte si ujít první hodinu a přihlaste se ještě dnes 🙂

  • Novinky v roce 2015/ 2016

S novým školním rokem jsme rozšířili i nabídku jazykových kurzů o méně tradiční jazyky jako je portugalština, hindština, čínštinu a hebrejština. 

MAGIC TEACHERS & FRANCHISA

Jazyková škola Light Point nabízí výuku pro děti dle akreditované metodiky „The adventures of Hcous and Lotus“ po celé ČR. Lektorky vyučující metodikou Hocus a Lotus si říkají „magické“, protože jsou opravdu výjimečné nejen stylem výuky, ale i přístupem k dětem. Od září 2015 se můžete těšit na lektorky, které budou vyučovat pod záštitou jazykové školy Light Point a na nové franchisantky, které rozšířili nabídku jazykových kurzů ve své jazykové škole o metodiku The adventures of Hocus and Lotus. Rádi bychom vám jednotlivé lektorky představili:

  • Praha 18 & Sever

Jazyková škola AJPRO pod vedením Mgr. Dany Wimmerové. Magická lektorka Dana nabízí výuku na Praze – sever (Letňany, Klecany, Hovorčovice, Měšice). Spolupráci s jazykovou školou Light Point zahájila v září 2014 a v prvním roce vedla výuku 90 dětí ve věku 2 – 10 let!

  • Praha 6

Jazyková škola VELA pod vedením lektorky Mgr. Renaty Langové nabízí výuku v Praze 6 – Petřiny, Střešovice, Dejvice, Břevnov a Bílá Hora. Magická lektorka Renata zakončila roční školící program a od září 2015 ji vítáme v týmu franšízantů.  Jsme rádi, že díky naší nové franšísantce, se mohou děti na Praze 6 zapojit do výuky a seznámit se s dinokroky!

  • Břeclav & Hustopeče

Jazyková škola GREEN HILL pod vedením lektorky Kristýny Matuškové nabízí výuku v Břeclavi a Hustopečích. Magická lektorka Kristýna zakončila úspěšně první rok školení a od září 2015 rozšíří tým franšízových poboček v České republice.

  • Brno & Židlochovice

Kurzy nabízené mimo franšízové oblasti výše uvedených magických lektorek má na starosti jazyková škola Light Point, která je master franchisovou pobočkou pro Českou republiku. Kurzy zajišťuje díky skvělým a magickým lektorkám: Mgr. Kateřina Benešová, Marie Milchevich, Veronika Ivakina.

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

 

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz