slider_mezinarodni_jazykove_zkousky

Milí studenti a obchodní partneři jazykové školy Light Point, 

chystáte se na mezinárodní jazykové zkoušky a hledáte jazykovou školu, která vás na ně připraví? Pak je nejvyšší čas si vybrat jeden z akreditovaných kurzů pod vedením vysokoškolsky vzdělaných lektorů, kteří usnadní vaše studium. Kurzy pro dospělé zahajujeme již za týden a opět máte širokou škálu kurzů, ze kterých můžete vybírat.

PROGRAM NA ŘÍJEN

PÁTEK 2.10.2015 – OD 9:00, KC LÍŠEŇ, Kotlanova 7

Jsme potěšeni, že se můžeme podílet na jazykovém vzdělávání seniorů v rámci projektu Réva v Kulturním centru Líšeň. Srdečně vás zveme na slavnostní otevření Denní místnosti pro seniory.

PÁTEK 9.10.2015 – OD 17:00, MORAVSKÉ NÁM.15

V rámci veletrhu kurzů pro cizince vám představíme náš nový zážitkový kurz mongolské kaligrafie. Dozvíte se také o kurzu sushi, japonské kaligrafie, kimono workshopu a dalších z nabídky jazykové školy!

JAZYKOVÉ KURZY VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/ 2016

Vybrali jsme pro vás souhrn nejpopulárnějších kurzů. Pokud se chystáte na jeden z níže uveřejněných, doporučujeme včasnou rezervaci, máme již poslední volná místa!

  • angličtina pro mírně pokročilé

Akreditovaný kurz nabízíme jak v centru města na Kolišti, tak v Líšni. Začínáme již příští týden a v kurzu jsou poslední 2 volná místa!

  • japonština pro začátečníky, falešné začátečníky a přípravný kurz na JLPT N5

Akreditované kurzy japonštiny nabízíme v centru města na Kolišti. Výuka probíhá pod vedením rodilé mluvčí dle učebnice Minna no Nihongo.

  • turečtina pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurz probíhá v centru města a je vyučován rodilým mluvčím dle učebnice Elementary Turkish I. V kurzu jsou již poslední 2 volná místa!

  • němčina pro mírně pokročilé

Akreditovaný kurz probíhá v Líšni na Kotlanove 7 pod vedením české lektorky. V kurzu jsou 4 volná ísta a výuka bude zahájena již v úterý 6.10.2015.

  • Novinky v roce 2015/ 2016

Od října rozšiřujeme nabídku zážitkových kurzů i o MONGOLSKOU KALIGRAFII.

JAZYKOVÉ KURZY PRO DĚTI

Jazyková škola Light Point nabízí výuku pro děti dle akreditované metodiky „The adventures of Hcous and Lotus“ po celé ČR. Lektorky vyučující metodikou Hocus a Lotus si říkají „magické“, protože jsou opravdu výjimečné nejen stylem výuky, ale i přístupem k dětem. Od září 2015 se můžete těšit na lektorky, které budou vyučovat pod záštitou jazykové školy Light Point a na nové franchisantky, které rozšířili nabídku jazykových kurzů ve své jazykové škole o metodiku The adventures of Hocus and Lotus.

  • Praha 18 & Sever
  • Praha 6
  • Břeclav & Hustopeče
  • Brno & Židlochovice

Více informací se dozvíte na stránkách www.hocus-lotus.cz

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

 

V jazykové škole Light Point můžete zakoupit výukové materiály, které v ČR nenajdete. Nabízíme učebnice turečtiny, japonštiny, ruštiny a další.

Od listopadu 2012 jsme zahájili spolupráci se společností LINGEA.

Nabídku všech učebnic naleznete ZDE.

 

 

Za celý tým jazykové školy,

Veronika Ivakina, BA

 

Jazyková škola Light Point, s. r. o.

Kde nás také najdete:

• Facebook: jazyková škola Light Point, s. r. o. a Hocus a Lotus

• Google+: jazyková škola Light Point, s.r.o. a Hocus a Lotus

• Skype: lightpointcz